Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorów
Bielsko-Biała, 05-07.04.1991
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg OPEN

kategoria: +95 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 22
Liczba walk 31
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 1964 - 1972
Średnia wieku zawodników 23 lat 275 dni
Średnia wieku medalistów 25 lat 67 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 25 lat 145 dni
Najmłodszy zawodnik Paweł Malowaniec (18 lat 299 dni)
Najstarszy zawodnik Marek Pituła (26 lat 115 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Śląsk Wrocław (5 zawodników)
GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
PKS Olimpia Poznań (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Wisła Kraków (7 walk)
WKS Śląsk Wrocław (6 walk)
GKS Czarni Bytom (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Rafał Kubacki
WKS Śląsk Wrocław
2
Tomasz Tybu¶
AZS AWF Gdańsk
3
Piotr Weiss
TS Wisła Kraków
3
Marek Pituła
GKS Czarni Bytom
5
Wojciech Gędzik
TS Wisła Kraków
5
Andrzej Król
GKS Wybrzeże Gdańsk
7
Paweł Szwedziak
PKS Olimpia Poznań
7
Andrzej Tyburcz
WKS Gwardia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarek PitułaGKS Czarni BytomRobert RomotowskiMKS Żak Ełk  
I rundaJacek GemzaKS AZS-AWF WrocławAdam RunoWKS Śląsk Wrocław  
I rundaRafał KubackiWKS Śląsk WrocławTomasz BłaszczykGKS Wybrzeże Gdańsk  
I rundaWojciech GędzikTS Wisła KrakówJarosław MazurekWKS Śląsk Wrocław  
I rundaMaciej KowolKS AZS-AWF WrocławGrzegorz MłynarczykPKS Olimpia Poznań  
I rundaArtur PoznańskiWKS Śląsk WrocławEdmund TomczakPKS Olimpia Poznań  
II rundaMarek PitułaGKS Czarni BytomPiotr WeissTS Wisła Kraków  
II rundaCezary WojniuszKS Gwardia KoszalinJacek GemzaKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaRafał KubackiWKS Śląsk WrocławHenryk StawskiGKS Czarni Bytom  
II rundaPaweł SzwedziakPKS Olimpia PoznańMarek BerezowskiKS Gwardia Bielsko-Biała  
II rundaTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskWojciech GędzikTS Wisła Kraków  
II rundaAndrzej BogackiGKS Czarni BytomMaciej KowolKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaAndrzej KrólGKS Wybrzeże GdańskArtur PoznańskiWKS Śląsk Wrocław  
II rundaAndrzej TyburczWKS Gwardia WarszawaPaweł MalowaniecWKS Śląsk Wrocław  
ćwierćfinałMarek PitułaGKS Czarni BytomCezary WojniuszKS Gwardia Koszalin  
ćwierćfinałRafał KubackiWKS Śląsk WrocławPaweł SzwedziakPKS Olimpia Poznań  
ćwierćfinałTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskAndrzej BogackiGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałAndrzej KrólGKS Wybrzeże GdańskAndrzej TyburczWKS Gwardia Warszawa  
półfinałRafał KubackiWKS Śląsk WrocławMarek PitułaGKS Czarni Bytom  
półfinałTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskAndrzej KrólGKS Wybrzeże Gdańsk  
finałRafał KubackiWKS Śląsk WrocławTomasz Tybu¶AZS AWF Gdańsk  
repasaże - I rundaPiotr WeissTS Wisła KrakówRobert RomotowskiMKS Żak Ełk  
repasaże - I rundaTomasz BłaszczykGKS Wybrzeże GdańskHenryk StawskiGKS Czarni Bytom  
repasaże - II rundaPiotr WeissTS Wisła KrakówCezary WojniuszKS Gwardia Koszalin  
repasaże - II rundaPaweł SzwedziakPKS Olimpia PoznańTomasz BłaszczykGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - finałPiotr WeissTS Wisła KrakówPaweł SzwedziakPKS Olimpia Poznań  
o III miejscePiotr WeissTS Wisła KrakówAndrzej KrólGKS Wybrzeże Gdańsk  

Repasaże II
repasaże - II rundaWojciech GędzikTS Wisła KrakówAndrzej BogackiGKS Czarni Bytom  
repasaże - II rundaAndrzej TyburczWKS Gwardia WarszawaArtur PoznańskiWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - finałWojciech GędzikTS Wisła KrakówAndrzej TyburczWKS Gwardia Warszawa  
o III miejsceMarek PitułaGKS Czarni BytomWojciech GędzikTS Wisła Kraków  

Polityka prywatności Judostat.pl