Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorów
Opole, 23.05.1986
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg

kategoria: +95 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 15
Liczba walk 22
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 1967 - 1968
Średnia wieku zawodników 18 lat 215 dni
Średnia wieku medalistów 19 lat 65 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 215 dni
Najmłodszy zawodnik Piotr Tomczak (17 lat 364 dni)
Najstarszy zawodnik Rafał Kubacki (19 lat 65 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników ZKS Elana Toruń (3 zawodników)
KS Gwardia Wrocław (2 zawodników)
PKS Olimpia Poznań (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (4 walk)
GKS Czarni Bytom (3 walk)
KS AZS-AWF Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Rafał Kubacki
KS Gwardia Wrocław
2
Tomasz Tybu¶
AZS AWF Gdańsk
3
Wiesław Koluch
KS Gwardia Koszalin
3
Rajmund Kawczyk
GKS Czarni Bytom
5
Edmund Tomczak
PKS Olimpia Poznań
5
Jakub Trze¶niowski
KS AZS-AWF Warszawa
7
Bogdan Żarczyński
AKS Strzegom
7
Piotr Tomczak
UKS 15 Krosno

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskTomasz GibkiKS Gwardia Wrocław10  
I rundaBogdan ŻarczyńskiAKS StrzegomMariusz FirganekKS Gwardia Bielsko-Biała 
I rundaJakub Trze¶niowskiKS AZS-AWF WarszawaWitold OlejnikMKS Ostrów Wlk.10  
I rundaEdmund TomczakPKS Olimpia PoznańPiotr DrygalskiZKS Elana Toruń10  
I rundaRafał KubackiKS Gwardia WrocławRajmund KawczykGKS Czarni Bytom10  
I rundaWojciech GuziewiczZKS Elana ToruńJarosław MazurekMKS MDK Płock10  
I rundaWiesław KoluchKS Gwardia KoszalinDariusz LenckiZKS Elana Toruń10  
ćwierćfinałTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskBogdan ŻarczyńskiAKS Strzegom10  
ćwierćfinałEdmund TomczakPKS Olimpia PoznańJakub Trze¶niowskiKS AZS-AWF Warszawa 
ćwierćfinałRafał KubackiKS Gwardia WrocławWojciech GuziewiczZKS Elana Toruń10  
ćwierćfinałWiesław KoluchKS Gwardia KoszalinPiotr TomczakUKS 15 Krosno10  
półfinałTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskEdmund TomczakPKS Olimpia Poznań10  
półfinałRafał KubackiKS Gwardia WrocławWiesław KoluchKS Gwardia Koszalin10  
finałRafał KubackiKS Gwardia WrocławTomasz Tybu¶AZS AWF Gdańsk  
repasaże - I rundaBogdan ŻarczyńskiAKS StrzegomTomasz GibkiKS Gwardia Wrocław10  
repasaże - I rundaJakub Trze¶niowskiKS AZS-AWF WarszawaPiotr DrygalskiZKS Elana Toruń10  
repasaże - finałJakub Trze¶niowskiKS AZS-AWF WarszawaBogdan ŻarczyńskiAKS Strzegom 
o III miejsceWiesław KoluchKS Gwardia KoszalinJakub Trze¶niowskiKS AZS-AWF Warszawa10  

Repasaże II
repasaże - I rundaRajmund KawczykGKS Czarni BytomWojciech GuziewiczZKS Elana Toruń 
repasaże - I rundaPiotr TomczakUKS 15 KrosnoDariusz LenckiZKS Elana Toruń10  
repasaże - finałRajmund KawczykGKS Czarni BytomPiotr TomczakUKS 15 Krosno10  
o III miejsceRajmund KawczykGKS Czarni BytomEdmund TomczakPKS Olimpia Poznań 

Polityka prywatności Judostat.pl