Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorów
Wrocław, 03-05.05.1985
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg

kategoria: +95 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 21
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1967 - 1967
Średnia wieku zawodników 18 lat 45 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 45 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 45 dni
Najmłodszy zawodnik Rafał Kubacki (18 lat 45 dni)
Najstarszy zawodnik Rafał Kubacki (18 lat 45 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Wrocław (3 zawodników)
KS Gwardia Piła (2 zawodników)
WKS Flota Gdynia (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (7 walk)
ZKS Elana Toruń (3 walk)
MKKS Darzbór Szczecinek (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Rafał Kubacki
KS Gwardia Wrocław
2
Zbigniew Szymański
KS Gwardia Wrocław
3
Edmund Tomczak
MKKS Darzbór Szczecinek
3
Marek Giertyczka
GKS Czarni Bytom
5
Maciej Kaniewski
ZKS Elana Toruń
5
Andrzej Król
GKS Wybrzeże Gdańsk
7
Jarosław Kołodziński
WKS Flota Gdynia
7
Tomasz Łuka
MKS Siedlce

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKrzysztof KopećKS Polonia NiewiadomMirosław DubrawskiJagiellonia JC Białystok10  
II rundaKrzysztof KopećKS Polonia NiewiadomMariusz SzlachetkoPałac Młodzieży Tarnów10  
II rundaRafał KubackiKS Gwardia WrocławJarosław KołodzińskiWKS Flota Gdynia  
II rundaDariusz MatuszewskiWKS Gwardia WarszawaAndrzej JamielniakWKS Lublinianka Lublin10  
II rundaEdmund TomczakMKKS Darzbór SzczecinekAndrzej KrólGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaMarek GiertyczkaGKS Czarni BytomTomasz ŁukaMKS Siedlce 
II rundaMaciej KaniewskiZKS Elana ToruńJacek Trze¶niowskiKS AZS-AWF Warszawa  
II rundaZbigniew SzymańskiKS Gwardia WrocławZdzisław JarosKS Gwardia Piła10  
ćwierćfinałRafał KubackiKS Gwardia WrocławKrzysztof KopećKS Polonia Niewiadom10  
ćwierćfinałEdmund TomczakMKKS Darzbór SzczecinekDariusz MatuszewskiWKS Gwardia Warszawa  
ćwierćfinałZbigniew SzymańskiKS Gwardia WrocławMaciej KaniewskiZKS Elana Toruń 
półfinałRafał KubackiKS Gwardia WrocławEdmund TomczakMKKS Darzbór Szczecinek10  
półfinałZbigniew SzymańskiKS Gwardia WrocławMarek GiertyczkaGKS Czarni Bytom 
finałRafał KubackiKS Gwardia WrocławZbigniew SzymańskiKS Gwardia Wrocław10  
repasaże - II rundaJarosław KołodzińskiWKS Flota GdyniaKrzysztof KopećKS Polonia Niewiadom10  
repasaże - II rundaAndrzej KrólGKS Wybrzeże GdańskDariusz MatuszewskiWKS Gwardia Warszawa  
repasaże - finałAndrzej KrólGKS Wybrzeże GdańskJarosław KołodzińskiWKS Flota Gdynia10  
o III miejsceMarek GiertyczkaGKS Czarni BytomAndrzej KrólGKS Wybrzeże Gdańsk 

Repasaże II
repasaże - II rundaMaciej KaniewskiZKS Elana ToruńZdzisław JarosKS Gwardia Piła10  
repasaże - finałMaciej KaniewskiZKS Elana ToruńTomasz ŁukaMKS Siedlce  
o III miejsceEdmund TomczakMKKS Darzbór SzczecinekMaciej KaniewskiZKS Elana Toruń  

Polityka prywatności Judostat.pl