Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Poznań, 09-11.07.1984
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -53 kg -57 kg -62 kg -68 kg -75 kg -83 kg -90 kg +90 kg

kategoria: +90 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 16
Liczba startujących zawodników 18
Liczba walk 27
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki -
Średnia wieku zawodników - lat - dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik (14 lat 192 dni)
Najstarszy zawodnik (14 lat 192 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKKS Darzbór Szczecinek (2 zawodników)
ZKS Gwardia Zielona Góra (2 zawodników)
KS Start Strzegom (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKKS Darzbór Szczecinek (5 walk)
KS Polonia Niewiadom (4 walk)
WKS Śląsk Wrocław (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Sławomir Fr±czek
WKS Śląsk Wrocław
2
Krzysztof Kopeć
KS Polonia Niewiadom
3
Edmund Tomczak
MKKS Darzbór Szczecinek
3
Wiesław Koluch
KS Gwardia Koszalin
5
Tomasz Tybu¶
AZS AWF Gdańsk
5
Zdzisław Gruszko
ZKS Gwardia Zielona Góra
7
Bogdan Żarczyński
KS Start Strzegom
7
Mirosław Molik
KS Start Radom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKrzysztof KopećKS Polonia NiewiadomRyszard GralaZKS Gwardia Zielona Góra10  
I rundaJacek Trze¶niowskiKS AZS-AWF WarszawaPiotr MuszyńskiWKS Gwardia Warszawa10  
I rundaEdmund TomczakMKKS Darzbór SzczecinekMirosław MolikKS Start Radom10  
II rundaWiesław KoluchKS Gwardia KoszalinTomasz Tybu¶AZS AWF Gdańsk10  
II rundaGrzegorz MłynarczykMKKS Darzbór SzczecinekWitold OlejnikMKS Ostrów Wlk.10  
II rundaKrzysztof KopećKS Polonia NiewiadomDariusz PliszkaMKS Siedlce10  
II rundaBogdan ŻarczyńskiKS Start StrzegomMariusz SzlachetkoPałac Młodzieży Tarnów 
II rundaZdzisław GruszkoZKS Gwardia Zielona GóraJacek Trze¶niowskiKS AZS-AWF Warszawa10  
II rundaSławomir Fr±czekWKS Śląsk WrocławDariusz ¦wińczykRKS Cukrownik Chybie 
II rundaEdmund TomczakMKKS Darzbór SzczecinekKrzysztof BoreckiKS Gwardia Łódź  
ćwierćfinałWiesław KoluchKS Gwardia KoszalinGrzegorz MłynarczykMKKS Darzbór Szczecinek10  
ćwierćfinałKrzysztof KopećKS Polonia NiewiadomBogdan ŻarczyńskiKS Start Strzegom10  
ćwierćfinałSławomir Fr±czekWKS Śląsk WrocławZdzisław GruszkoZKS Gwardia Zielona Góra10  
ćwierćfinałEdmund TomczakMKKS Darzbór SzczecinekPiotr MoskalMKS Zryw Toruń 
półfinałKrzysztof KopećKS Polonia NiewiadomWiesław KoluchKS Gwardia Koszalin 
półfinałSławomir Fr±czekWKS Śląsk WrocławEdmund TomczakMKKS Darzbór Szczecinek 
finałSławomir Fr±czekWKS Śląsk WrocławKrzysztof KopećKS Polonia Niewiadom 
repasaże - I rundaDariusz PliszkaMKS SiedlceRyszard GralaZKS Gwardia Zielona Góra  
repasaże - II rundaTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskGrzegorz MłynarczykMKKS Darzbór Szczecinek  
repasaże - II rundaBogdan ŻarczyńskiKS Start StrzegomDariusz PliszkaMKS Siedlce10  
repasaże - finałTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskBogdan ŻarczyńskiKS Start Strzegom10  
o III miejsceEdmund TomczakMKKS Darzbór SzczecinekTomasz Tybu¶AZS AWF Gdańsk10  

Repasaże II
repasaże - I rundaMirosław MolikKS Start RadomKrzysztof BoreckiKS Gwardia Łódź10  
repasaże - II rundaZdzisław GruszkoZKS Gwardia Zielona GóraDariusz ¦wińczykRKS Cukrownik Chybie10  
repasaże - II rundaMirosław MolikKS Start RadomPiotr MoskalMKS Zryw Toruń10  
repasaże - finałZdzisław GruszkoZKS Gwardia Zielona GóraMirosław MolikKS Start Radom10  
o III miejsceWiesław KoluchKS Gwardia KoszalinZdzisław GruszkoZKS Gwardia Zielona Góra10  

Polityka prywatności Judostat.pl