Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Warszawa, 10.09.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg +70 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2002 - 2003
Średnia wieku zawodników 13 lat 353 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 23 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 303 dni
Najmłodszy zawodnik Jakub Bogdaniuk (13 lat 5 dni)
Najstarszy zawodnik Piotr Wasik (14 lat 287 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AKS Strzegom (1 zawodników)
KS AZS-AWF Warszawa (1 zawodników)
ULKS Judo Kowala (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk ULKS Judo Kowala (5 walk)
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (3 walk)
UKS Halinów Team Halinów (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Igor Błeszyński
ULKS Judo Kowala
2
Filip Karczyk
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
3
Bartosz Jakubasek
KS AZS-AWF Warszawa
3
Jakub Bogdaniuk
UKS Halinów Team Halinów
5
Maksymilian Sikora
AKS Strzegom
5
Konrad Łupiński
UKS Narew Łapy

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Konrad ŁupińskiUKS Narew ŁapyPiotr WasikKS Start Radom10:0  
Igor BłeszyńskiULKS Judo KowalaPiotr WasikKS Start Radom10:0  
Igor BłeszyńskiULKS Judo KowalaJakub BogdaniukUKS Halinów Team Halinów10:0  
Igor BłeszyńskiULKS Judo KowalaKonrad ŁupińskiUKS Narew Łapy10:0  
Jakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówKonrad ŁupińskiUKS Narew Łapy10:0  
Jakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówPiotr WasikKS Start Radom  
Bartosz JakubasekKS AZS-AWF WarszawaMaksymilian SikoraAKS Strzegom10:0  
Filip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaMaksymilian SikoraAKS Strzegom10:0  
Filip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaBartosz JakubasekKS AZS-AWF Warszawa10:0  
półfinałIgor BłeszyńskiULKS Judo KowalaBartosz JakubasekKS AZS-AWF Warszawa1:0  
półfinałFilip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaJakub BogdaniukUKS Halinów Team Halinów1:0  
finałIgor BłeszyńskiULKS Judo KowalaFilip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa1:0  

Polityka prywatności Judostat.pl