Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13
Warszawa, 02.10.2016
 

XII Ogólnopolski Białołęcki Turniej Judo
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg +66 kg
Kobiety -27 kg -30 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -36 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2004 - 2005
Średnia wieku zawodników 11 lat 320 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 248 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 320 dni
Najmłodszy zawodnik Mateusz Kalwas (11 lat 21 dni)
Najstarszy zawodnik Jan Polkowski (12 lat 277 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Judo Eljot Płock (1 zawodników)
UKJ 225 Warszawa (1 zawodników)
Judo Legia Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Judo Eljot Płock (5 walk)
UKS Orkan Judo Sochaczew (4 walk)
UKJ Yuko Józefów (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Mateusz Kalwas
UKS Judo Eljot Płock
2
Eryk Osiński
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Konstanty Kułakowski
UKJ Yuko Józefów
3
Mikołaj Po¶lada
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
5
Jakub Staszczyk
UKJ AON Rembertów
5
Jan Polkowski
Judo Legia Warszawa
7
Bartosz Karczmarczyk
UKJ 225 Warszawa
7
Adam Koczberski
UKS Mokotovia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Adam KoczberskiUKS Mokotovia WarszawaMikołaj Po¶ladaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki  
Jakub StaszczykUKJ AON RembertówAdam KoczberskiUKS Mokotovia Warszawa1:0  
Mikołaj Po¶ladaUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiJakub StaszczykUKJ AON Rembertów100:0  
Eryk OsińskiUKS Orkan Judo SochaczewMikołaj Po¶ladaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki100:0  
Eryk OsińskiUKS Orkan Judo SochaczewAdam KoczberskiUKS Mokotovia Warszawa100:0  
Eryk OsińskiUKS Orkan Judo SochaczewJakub StaszczykUKJ AON Rembertów100:0  
Mateusz KalwasUKS Judo Eljot PłockJan PolkowskiJudo Legia Warszawa100:0  
Mateusz KalwasUKS Judo Eljot PłockBartosz KarczmarczykUKJ 225 Warszawa100:0  
Mateusz KalwasUKS Judo Eljot PłockKonstanty KułakowskiUKJ Yuko Józefów100:0  
Jan PolkowskiJudo Legia WarszawaBartosz KarczmarczykUKJ 225 Warszawa1:0  
Konstanty KułakowskiUKJ Yuko JózefówJan PolkowskiJudo Legia Warszawa100:0  
Konstanty KułakowskiUKJ Yuko JózefówBartosz KarczmarczykUKJ 225 Warszawa100:0  
półfinałEryk OsińskiUKS Orkan Judo SochaczewKonstanty KułakowskiUKJ Yuko Józefów0.5:0  
półfinałMateusz KalwasUKS Judo Eljot PłockMikołaj Po¶ladaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  
finałMateusz KalwasUKS Judo Eljot PłockEryk OsińskiUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl