Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików
ŁódĽ, 04.06.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -36 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 5
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2002 - 2003
Średnia wieku zawodników 13 lat 106 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 48 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 106 dni
Najmłodszy zawodnik Oliwia Kutyła (12 lat 245 dni)
Najstarszy zawodnik Olga Jarmuż (14 lat 116 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KJ Koka Jastrzębie-Zdrój (3 zawodników)
KS Akademia Judo Poznań (1 zawodników)
UKS Galeon Gdynia (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KJ Koka Jastrzębie-Zdrój (6 walk)
UKS Galeon Gdynia (4 walk)
KS Akademia Judo Poznań (1 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Oliwia Kutyła
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
2
Barbara Drygas
UKS Galeon Gdynia
3
Olga Jarmuż
KS Akademia Judo Poznań
3
Oliwia Onysk
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5
Sonia Krzykawska
KŚ AZS Gliwice
5
Oliwia Włotkowska
UKS Kodokan Toruń
7
Karina Grzywacz
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Oliwia KutyłaKJ Koka Jastrzębie-ZdrójOliwia WłotkowskaUKS Kodokan Toruń10:0  
Oliwia KutyłaKJ Koka Jastrzębie-ZdrójOlga JarmużKS Akademia Judo Poznań10:0  
Olga JarmużKS Akademia Judo PoznańOliwia WłotkowskaUKS Kodokan Toruń5:0  
Sonia KrzykawskaKŚ AZS GliwiceKarina GrzywaczKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10:0  
Oliwia OnyskKJ Koka Jastrzębie-ZdrójSonia KrzykawskaKŚ AZS Gliwice10:0  
Karina GrzywaczKJ Koka Jastrzębie-ZdrójOliwia OnyskKJ Koka Jastrzębie-Zdrój7:0  
Barbara DrygasUKS Galeon GdyniaKarina GrzywaczKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10:0  
Barbara DrygasUKS Galeon GdyniaSonia KrzykawskaKŚ AZS Gliwice1:0  
Barbara DrygasUKS Galeon GdyniaOliwia OnyskKJ Koka Jastrzębie-Zdrój1:0  
półfinałOliwia KutyłaKJ Koka Jastrzębie-ZdrójOliwia OnyskKJ Koka Jastrzębie-Zdrój100:0  
półfinałBarbara DrygasUKS Galeon GdyniaOlga JarmużKS Akademia Judo Poznań100:0  
finałOliwia KutyłaKJ Koka Jastrzębie-ZdrójBarbara DrygasUKS Galeon Gdynia100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl