Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików
ŁódĽ, 04.06.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -40 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 13
Liczba walk 20
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 2002 - 2004
Średnia wieku zawodników 12 lat 278 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 96 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 319 dni
Najmłodszy zawodnik Zuzanna Kwiatkowska (11 lat 170 dni)
Najstarszy zawodnik Martyna Ihas (14 lat 125 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Łotwa (2 zawodników)
Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice (2 zawodników)
UKS Dwójka Rydułtowy (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice (4 walk)
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec (4 walk)
UKJ Yuko Józefów (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Martyna Ihas
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec
2
Agata Syska
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
Aleksandra Szulc
KSJ Gwardia Koszalin
3
Zuzanna WoĽniak
UKJ Yuko Józefów
5
Zuzanna Drobot
Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice
5
Emilia Jagiełło
Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice
7
Katarzyna Barszcz
GKS Czarni Bytom
7
Oliwia Wa¶kiewicz
UKS Judo Eljot Płock

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKatarzyna BarszczGKS Czarni BytomPaulina LeksUKS Dwójka Rydułtowy100:0  
I rundaEmilia JagiełłoStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne WierzchosławiceDaniela Shadurova Łotwa100:0  
I rundaMartyna IhasStowarzyszenie Sportowe Dąb DębowiecZuzanna WoĽniakUKJ Yuko Józefów100:0  
I rundaAgata SyskaKS AZS AWFiS GdańskDarja Lizunova Łotwa100:0  
I rundaZuzanna DrobotStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne WierzchosławiceAleksandra SzulcKSJ Gwardia Koszalin100:0  
ćwierćfinałEmilia JagiełłoStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne WierzchosławiceKatarzyna BarszczGKS Czarni Bytom100:0  
ćwierćfinałMartyna IhasStowarzyszenie Sportowe Dąb DębowiecZuzanna KwiatkowskaBKS Judo Bydgoszcz100:0  
ćwierćfinałAgata SyskaKS AZS AWFiS GdańskOliwia Wa¶kiewiczUKS Judo Eljot Płock100:0  
ćwierćfinałZuzanna DrobotStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne WierzchosławicePatrycja StokłosaWKS Flota Gdynia100:0  
półfinałMartyna IhasStowarzyszenie Sportowe Dąb DębowiecEmilia JagiełłoStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice100:0  
półfinałAgata SyskaKS AZS AWFiS GdańskZuzanna DrobotStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice100:0  
finałMartyna IhasStowarzyszenie Sportowe Dąb DębowiecAgata SyskaKS AZS AWFiS Gdańsk100:0  
repasaże - I rundaKatarzyna BarszczGKS Czarni BytomDaniela Shadurova Łotwa100:0  
repasaże - I rundaZuzanna WoĽniakUKJ Yuko JózefówZuzanna KwiatkowskaBKS Judo Bydgoszcz100:0  
repasaże - finałZuzanna WoĽniakUKJ Yuko JózefówKatarzyna BarszczGKS Czarni Bytom100:0  
o III miejsceZuzanna WoĽniakUKJ Yuko JózefówZuzanna DrobotStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice100:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaOliwia Wa¶kiewiczUKS Judo Eljot PłockDarja Lizunova Łotwa100:0  
repasaże - I rundaAleksandra SzulcKSJ Gwardia KoszalinPatrycja StokłosaWKS Flota Gdynia100:0  
repasaże - finałAleksandra SzulcKSJ Gwardia KoszalinOliwia Wa¶kiewiczUKS Judo Eljot Płock100:0  
o III miejsceAleksandra SzulcKSJ Gwardia KoszalinEmilia JagiełłoStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl