Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików
ŁódĽ, 04.06.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 13
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 2002 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 263 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 77 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 304 dni
Najmłodszy zawodnik Daria Norek (12 lat 94 dni)
Najstarszy zawodnik Emilia Kowalska (14 lat 153 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki (1 zawodników)
UKS Kodokan Toruń (1 zawodników)
SGKS Wybrzeże Gdańsk (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS-WSPiA Poznań (3 walk)
KS Judo Czechowice-Dziedzice (3 walk)
ULKS Judo Kowala (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Martyna Mikołajczyk
KS Judo Czechowice-Dziedzice
2
Konstancja Perajska
UKS Narew Łapy
3
Weronika Lewandowska
AZS-WSPiA Poznań
3
Emilia Kowalska
ULKS Judo Kowala
5
Wiktoria Zalewska
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
5
Natalia Goroszewska
KS Gwardia Białystok
7
Martyna Radke
UKS Kodokan Toruń
7
Daria Norek
UKS Dwójka Rydułtowy

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWeronika LewandowskaAZS-WSPiA PoznańDaria NorekUKS Dwójka Rydułtowy100:0  
ćwierćfinałWeronika LewandowskaAZS-WSPiA PoznańPaulina MuszyńskaSGKS Wybrzeże Gdańsk100:0  
ćwierćfinałKonstancja PerajskaUKS Narew ŁapyEmilia KowalskaULKS Judo Kowala100:0  
ćwierćfinałMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-DziedziceNatalia GoroszewskaKS Gwardia Białystok100:0  
ćwierćfinałWiktoria ZalewskaUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiMartyna RadkeUKS Kodokan Toruń100:0  
półfinałKonstancja PerajskaUKS Narew ŁapyWeronika LewandowskaAZS-WSPiA Poznań100:0  
półfinałMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-DziedziceWiktoria ZalewskaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki100:0  
finałMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-DziedziceKonstancja PerajskaUKS Narew Łapy100:0  
repasaże - I rundaDaria NorekUKS Dwójka RydułtowyPaulina MuszyńskaSGKS Wybrzeże Gdańsk100:0  
repasaże - finałEmilia KowalskaULKS Judo KowalaDaria NorekUKS Dwójka Rydułtowy100:0  
o III miejsceEmilia KowalskaULKS Judo KowalaWiktoria ZalewskaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki100:0  

Repasaże II
repasaże - finałNatalia GoroszewskaKS Gwardia BiałystokMartyna RadkeUKS Kodokan Toruń100:0  
o III miejsceWeronika LewandowskaAZS-WSPiA PoznańNatalia GoroszewskaKS Gwardia Białystok100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl