Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików
ŁódĽ, 04.06.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -42 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 19
Liczba startujących zawodników 26
Liczba walk 37
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 2002 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 15 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 188 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 100 dni
Najmłodszy zawodnik Bartosz Tomaszewski (11 lat 223 dni)
Najstarszy zawodnik Michał Grubba (14 lat 29 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Czarni Bytom (4 zawodników)
UKS Kodokan Toruń (2 zawodników)
WKS Flota Gdynia (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Niemcy (5 walk)
KSJ Gwardia Koszalin (4 walk)
UKS Dwójka Rydułtowy (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bruno Jesionek
Niemcy
2
Bartosz Naczyński
UKS Dwójka Rydułtowy
3
Filip Bieliński
KSJ Gwardia Koszalin
3
Piotr Waszkiewicz
UKS Judo Wolbrom
5
Jakub Pec
UKJ Yuko Józefów
5
Jakub Bielecki
WKS Flota Gdynia
7
Oliwier Wilk
GKS Czarni Bytom
7
Oskar Kasperczyk
UKS Nakano Pogwizdów

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaBartosz TomaszewskiUKS 10 BydgoszczKonrad GrzywaczKJ Koka Jastrzębie-Zdrój100:0  
I rundaJakub PecUKJ Yuko JózefówKarol KuczeraKS Polonia Rybnik100:0  
I rundaOliwier WilkGKS Czarni BytomKrystian AdamczykUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki100:0  
I rundaJakub BieleckiWKS Flota GdyniaDawid BronzelGKS Czarni Bytom100:0  
I rundaBruno Jesionek NiemcyJakub ZiółkowskiJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole100:0  
I rundaMikołaj FilipekMOSiR BochniaBłażej OstroszczykKŚ AZS Gliwice100:0  
I rundaMarcin GrawińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźJakub SzmatlichGKS Czarni Bytom100:0  
I rundaBartosz NaczyńskiUKS Dwójka RydułtowyOskar KasperczykUKS Nakano Pogwizdów100:0  
I rundaFilip BielińskiKSJ Gwardia KoszalinBartosz GruchalskiJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole100:0  
I rundaSergiusz StańczewskiUKS Kodokan ToruńDenis GargaszGKS Czarni Bytom100:0  
II rundaJakub PecUKJ Yuko JózefówBartosz TomaszewskiUKS 10 Bydgoszcz100:0  
II rundaOliwier WilkGKS Czarni BytomMichał GrubbaUKS Kodokan Toruń100:0  
II rundaJakub BieleckiWKS Flota GdyniaAleksander KruszUKS Dwójka Tarnowskie Góry100:0  
II rundaBruno Jesionek NiemcyDawid GilUKS Judo Wolbrom100:0  
II rundaMarcin GrawińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźMikołaj FilipekMOSiR Bochnia100:0  
II rundaBartosz NaczyńskiUKS Dwójka RydułtowyJan GałkowskiWKS Flota Gdynia100:0  
II rundaFilip BielińskiKSJ Gwardia KoszalinPiotr DanielukMKS Żak Ełk100:0  
II rundaPiotr WaszkiewiczUKS Judo WolbromSergiusz StańczewskiUKS Kodokan Toruń100:0  
ćwierćfinałJakub PecUKJ Yuko JózefówOliwier WilkGKS Czarni Bytom100:0  
ćwierćfinałBruno Jesionek NiemcyJakub BieleckiWKS Flota Gdynia100:0  
ćwierćfinałBartosz NaczyńskiUKS Dwójka RydułtowyMarcin GrawińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź100:0  
ćwierćfinałFilip BielińskiKSJ Gwardia KoszalinPiotr WaszkiewiczUKS Judo Wolbrom100:0  
półfinałBruno Jesionek NiemcyJakub PecUKJ Yuko Józefów100:0  
półfinałBartosz NaczyńskiUKS Dwójka RydułtowyFilip BielińskiKSJ Gwardia Koszalin100:0  
finałBruno Jesionek NiemcyBartosz NaczyńskiUKS Dwójka Rydułtowy100:0  
repasaże - I rundaBartosz TomaszewskiUKS 10 BydgoszczKarol KuczeraKS Polonia Rybnik100:0  
repasaże - I rundaJakub ZiółkowskiJudo MIZUKA Sp. z o.o. OpoleDawid GilUKS Judo Wolbrom100:0  
repasaże - II rundaOliwier WilkGKS Czarni BytomBartosz TomaszewskiUKS 10 Bydgoszcz100:0  
repasaże - II rundaJakub BieleckiWKS Flota GdyniaJakub ZiółkowskiJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole100:0  
repasaże - finałJakub BieleckiWKS Flota GdyniaOliwier WilkGKS Czarni Bytom100:0  
o III miejsceFilip BielińskiKSJ Gwardia KoszalinJakub BieleckiWKS Flota Gdynia100:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaOskar KasperczykUKS Nakano PogwizdówJan GałkowskiWKS Flota Gdynia100:0  
repasaże - I rundaBartosz GruchalskiJudo MIZUKA Sp. z o.o. OpolePiotr DanielukMKS Żak Ełk100:0  
repasaże - II rundaOskar KasperczykUKS Nakano PogwizdówMarcin GrawińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź100:0  
repasaże - II rundaPiotr WaszkiewiczUKS Judo WolbromBartosz GruchalskiJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole100:0  
repasaże - finałPiotr WaszkiewiczUKS Judo WolbromOskar KasperczykUKS Nakano Pogwizdów100:0  
o III miejscePiotr WaszkiewiczUKS Judo WolbromJakub PecUKJ Yuko Józefów100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl