Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików
ŁódĽ, 04.06.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 19
Liczba startujących zawodników 23
Liczba walk 31
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 2002 - 2003
Średnia wieku zawodników 13 lat 291 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 42 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 305 dni
Najmłodszy zawodnik Jakub Bogdaniuk (12 lat 272 dni)
Najstarszy zawodnik Szymon Pawliczak (14 lat 189 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Halinów Team Halinów (2 zawodników)
UKS Galeon Gdynia (2 zawodników)
KS Akademia Judo Poznań (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Halinów Team Halinów (6 walk)
KS Start Strzegom (5 walk)
KS Akademia Judo Poznań (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Krystian Perchun
KS Start Strzegom
2
Michał Jędrzejewski
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Dawid Piekar
UKS Nakano Pogwizdów
3
Filip Kubiak
KS Akademia Judo Poznań
5
Alessio Le¶niewski
ULKS Judo Kowala
5
Jakub Bogdaniuk
UKS Halinów Team Halinów
7
Dawid Liberski
KS Budowlani Sosnowiec
7
Jakub Kuban
UKS Halinów Team Halinów

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaSzymon PawliczakUKS Akademia Judo RzeszówBartłomiej BarckiKS Gwardia Łódź100:0  
I rundaKrystian PerchunKS Start StrzegomDawid ZduńczykKS Polonia Rybnik100:0  
I rundaPartyk KosnowiczUKJ AON RembertówJakub SordylUKS Galeon Gdynia100:0  
I rundaJakub KubanUKS Halinów Team HalinówMaksymilian MarekUKS 10 Bydgoszcz100:0  
I rundaDawid LiberskiKS Budowlani SosnowiecAlex Vetkin Estonia100:0  
I rundaMaksims Yarinovskiy ŁotwaTomasz GwóĽdĽUKS Dwójka Rydułtowy100:0  
I rundaJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówKacper BrzezińskiUKS Pohl Judo Przemęt100:0  
II rundaFilip KubiakKS Akademia Judo PoznańSzymon PawliczakUKS Akademia Judo Rzeszów100:0  
II rundaKrystian PerchunKS Start StrzegomJakub SuponikUKS Dwójka Rydułtowy100:0  
II rundaJakub BorysiakUKS Kodokan ToruńPartyk KosnowiczUKJ AON Rembertów100:0  
II rundaDawid PiekarUKS Nakano PogwizdówJakub KubanUKS Halinów Team Halinów100:0  
II rundaMichał JędrzejewskiSGKS Wybrzeże GdańskDawid LiberskiKS Budowlani Sosnowiec100:0  
II rundaKrystian KuĽma-ebelUKS Galeon GdyniaMaksims Yarinovskiy Łotwa100:0  
II rundaJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówDamian WawerAKS Strzegom100:0  
II rundaAlessio Le¶niewskiULKS Judo KowalaKamil SzymanowskiKS Akademia Judo Poznań100:0  
ćwierćfinałKrystian PerchunKS Start StrzegomFilip KubiakKS Akademia Judo Poznań100:0  
ćwierćfinałDawid PiekarUKS Nakano PogwizdówJakub BorysiakUKS Kodokan Toruń100:0  
ćwierćfinałMichał JędrzejewskiSGKS Wybrzeże GdańskKrystian KuĽma-ebelUKS Galeon Gdynia100:0  
ćwierćfinałAlessio Le¶niewskiULKS Judo KowalaJakub BogdaniukUKS Halinów Team Halinów100:0  
półfinałKrystian PerchunKS Start StrzegomDawid PiekarUKS Nakano Pogwizdów100:0  
półfinałMichał JędrzejewskiSGKS Wybrzeże GdańskAlessio Le¶niewskiULKS Judo Kowala100:0  
finałKrystian PerchunKS Start StrzegomMichał JędrzejewskiSGKS Wybrzeże Gdańsk100:0  
repasaże - I rundaJakub SuponikUKS Dwójka RydułtowyDawid ZduńczykKS Polonia Rybnik100:0  
repasaże - II rundaFilip KubiakKS Akademia Judo PoznańJakub SuponikUKS Dwójka Rydułtowy100:0  
repasaże - II rundaJakub KubanUKS Halinów Team HalinówJakub BorysiakUKS Kodokan Toruń100:0  
repasaże - finałFilip KubiakKS Akademia Judo PoznańJakub KubanUKS Halinów Team Halinów100:0  
o III miejsceFilip KubiakKS Akademia Judo PoznańAlessio Le¶niewskiULKS Judo Kowala  

Repasaże II
repasaże - II rundaDawid LiberskiKS Budowlani SosnowiecKrystian KuĽma-ebelUKS Galeon Gdynia100:0  
repasaże - II rundaJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówKamil SzymanowskiKS Akademia Judo Poznań100:0  
repasaże - finałJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówDawid LiberskiKS Budowlani Sosnowiec100:0  
o III miejsceDawid PiekarUKS Nakano PogwizdówJakub BogdaniukUKS Halinów Team Halinów100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl