Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa"
Nowa Sól, 18.06.2016
 

Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -38 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 22
Liczba walk 30
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 2002 - 2004
Średnia wieku zawodników 12 lat 281 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 266 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 269 dni
Najmłodszy zawodnik Oliwier Nowok (11 lat 192 dni)
Najstarszy zawodnik Jakub Malinowski (14 lat 167 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Rosja (3 zawodników)
UKS Sparta Sława (2 zawodników)
BKS Judo Bydgoszcz (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Rosja (12 walk)
Niemcy (5 walk)
UKJ Ryś Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Vladislav Loban
Rosja
2
Mukhamed Shoqenov
Rosja
3
Ilya Kalimbetov
Rosja
3
Andreey Goltser
Niemcy
5
Jakub Kisiel
UKJ Ryś Warszawa
5
Jakub Malinowski
WSS Winner Wrocław
7
Oliwier Nowok
KŚ AZS Gliwice
7
Ilja Vassiljev
Estonia

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJuliusz PrzybyłaUKS Sparta SławaJosef Resutík Czechy100:0  
I rundaAndreey Goltser NiemcyHubert KluzBKS Judo Bydgoszcz10:0  
I rundaJakub ¦wierczekStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne WierzchosławiceMarcin KotlikUKS Conrad Gdańsk10:0  
I rundaMukhamed Shoqenov RosjaDenis PyziakUKS Sparta Sława100:0  
I rundaJakub KisielUKJ Ryś WarszawaAntoni KantorUKS De La Salle Gdańsk10:0  
II rundaJakub MalinowskiWSS Winner WrocławJuliusz PrzybyłaUKS Sparta Sława100:0  
II rundaAndreey Goltser NiemcyFranjo Rozic Bosnia & Herzegovina100:0  
II rundaIlja Vassiljev EstoniaJakub ¦wierczekStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice100:0  
II rundaVladislav Loban RosjaMagomed Tsechoev Ukraina100:0  
II rundaMukhamed Shoqenov RosjaWiktor PigułeczkaMKS Juvenia Wrocław100:0  
II rundaOliwier NowokKŚ AZS GliwiceKamil LisUKS Orkan Judo Sochaczew100:0  
II rundaJakub KisielUKJ Ryś WarszawaBorys PieńkowskiBKS Judo Bydgoszcz10:0  
II rundaIlya Kalimbetov RosjaVladislav Ushakov Ukraina100:0  
ćwierćfinałJakub MalinowskiWSS Winner WrocławAndreey Goltser Niemcy100:0  
ćwierćfinałVladislav Loban RosjaIlja Vassiljev Estonia1000:0  
ćwierćfinałMukhamed Shoqenov RosjaOliwier NowokKŚ AZS Gliwice100:0  
ćwierćfinałJakub KisielUKJ Ryś WarszawaIlya Kalimbetov Rosja100:0  
półfinałVladislav Loban RosjaJakub MalinowskiWSS Winner Wrocław100:0  
półfinałMukhamed Shoqenov RosjaJakub KisielUKJ Ryś Warszawa100:0  
finałVladislav Loban RosjaMukhamed Shoqenov Rosja100:0  
repasaże - II rundaAndreey Goltser NiemcyJuliusz PrzybyłaUKS Sparta Sława100:0  
repasaże - II rundaIlja Vassiljev EstoniaMagomed Tsechoev Ukraina10:0  
repasaże - finałAndreey Goltser NiemcyIlja Vassiljev Estonia10:0  
o III miejsceAndreey Goltser NiemcyJakub KisielUKJ Ryś Warszawa100:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaDenis PyziakUKS Sparta SławaWiktor PigułeczkaMKS Juvenia Wrocław10:0  
repasaże - I rundaBorys PieńkowskiBKS Judo BydgoszczAntoni KantorUKS De La Salle Gdańsk100:0  
repasaże - II rundaOliwier NowokKŚ AZS GliwiceDenis PyziakUKS Sparta Sława10:0  
repasaże - II rundaIlya Kalimbetov RosjaBorys PieńkowskiBKS Judo Bydgoszcz100:0  
repasaże - finałIlya Kalimbetov RosjaOliwier NowokKŚ AZS Gliwice100:0  
o III miejsceIlya Kalimbetov RosjaJakub MalinowskiWSS Winner Wrocław100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl