Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa"
Nowa Sól, 18.06.2016
 

Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: +81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 6
Liczba walk 9
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 2002 - 2003
Średnia wieku zawodników 13 lat 164 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 152 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 164 dni
Najmłodszy zawodnik Patryk Nowek (12 lat 246 dni)
Najstarszy zawodnik Radosław Piekar (14 lat 131 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AZS-WSPiA Poznań (1 zawodników)
Rosja (1 zawodników)
UKS Nakano Pogwizdów (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS-WSPiA Poznań (4 walk)
Rosja (3 walk)
UKS Sparta Sława (1 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Michał Dutkiewicz
AZS-WSPiA Poznań
2
Zakhar Pukhaev
Rosja
3
Andrzej Radzik
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
3
Remigiusz Kostrzewa
UKS Sparta Sława
5
Radosław Piekar
UKS Nakano Pogwizdów
5
Patryk Nowek
UKS Olimp Nowa Sól

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Zakhar Pukhaev RosjaAndrzej RadzikJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole0,5:0  
Zakhar Pukhaev RosjaRadosław PiekarUKS Nakano Pogwizdów10:0  
Andrzej RadzikJudo MIZUKA Sp. z o.o. OpoleRadosław PiekarUKS Nakano Pogwizdów1:0  
Remigiusz KostrzewaUKS Sparta SławaPatryk NowekUKS Olimp Nowa Sól100:0  
Michał DutkiewiczAZS-WSPiA PoznańRemigiusz KostrzewaUKS Sparta Sława100:0  
Michał DutkiewiczAZS-WSPiA PoznańPatryk NowekUKS Olimp Nowa Sól100:0  
półfinałZakhar Pukhaev RosjaRemigiusz KostrzewaUKS Sparta Sława0,5:0  
półfinałMichał DutkiewiczAZS-WSPiA PoznańAndrzej RadzikJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole100:0  
finałMichał DutkiewiczAZS-WSPiA PoznańZakhar Pukhaev Rosja10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl