Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy
Kraków, 12.11.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 12
Liczba walk 19
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2002 - 2015
Średnia wieku zawodników 12 lat 349 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 204 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 337 dni
Najmłodszy zawodnik Liwia Tarkowska (1 lat 48 dni)
Najstarszy zawodnik Anastazja Kozych (14 lat 351 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Okay Opole (1 zawodników)
AZS UW Warszawa (1 zawodników)
MOSiR Bochnia (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MOSiR Bochnia (4 walk)
Klub Judo AZS Opole (3 walk)
UKS Judo Fight Club Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Wiktoria Żabczyńska
MOSiR Bochnia
2
Amelia Konfisz
Klub Judo AZS Opole
3
Zuzanna Banaszek
UKS Judo Fight Club Warszawa
3
Nina WoĽnicka
UKS Halinów Team Halinów
5
Aleksandra Konopka
KS AZS AWF Katowice
5
Agata Pontek
AZS UW Warszawa
7
Alicja Dobosz
KS Judo Hejnał Kęty
7
Anastazja Kozych
Ukraina

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaAgata PontekAZS UW Warszawa10:0  
I rundaNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówAnastazja Kozych Ukraina10:0  
I rundaAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleAleksandra KonopkaKS AZS AWF Katowice10:0  
I rundaZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaMonika KleczyńskaKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
ćwierćfinałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaLiwia TarkowskaUKS Okay Opole10:0  
ćwierćfinałAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpolePatrycja KłodaUKS Nakano Pogwizdów10:0  
ćwierćfinałZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaAlicja DoboszKS Judo Hejnał Kęty10:0  
półfinałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaNina WoĽnickaUKS Halinów Team Halinów10:0  
półfinałAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club Warszawa10:0  
finałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole7:0  
repasaże - I rundaAgata PontekAZS UW WarszawaLiwia TarkowskaUKS Okay Opole10:0  
repasaże - finałAgata PontekAZS UW WarszawaAnastazja Kozych Ukraina10:0  
o III miejsceZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaAgata PontekAZS UW Warszawa10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAleksandra KonopkaKS AZS AWF KatowicePatrycja KłodaUKS Nakano Pogwizdów10:0  
repasaże - I rundaAlicja DoboszKS Judo Hejnał KętyMonika KleczyńskaKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
repasaże - finałAleksandra KonopkaKS AZS AWF KatowiceAlicja DoboszKS Judo Hejnał Kęty10:0  
o III miejsceNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówAleksandra KonopkaKS AZS AWF Katowice1:0  

Polityka prywatności Judostat.pl