Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Judo Baltic Cup - U17
Gdynia, 20.11.2016
 

Judo Baltic Cup
Judo Baltic Cup - U15 Judo Baltic Cup - U20 Judo Baltic Cup - U11 Judo Baltic Cup - U23 Judo Baltic Cup - U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 20
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 2000 - 2003
Średnia wieku zawodników 15 lat 199 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 203 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 264 dni
Najmłodszy zawodnik Ugne Pileckaite (13 lat 78 dni)
Najstarszy zawodnik Cassandra Arning (16 lat 297 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KJ Samuraj Koszalin (2 zawodników)
UKS SIMBA Reda (1 zawodników)
WKS Śląsk Wrocław (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KJ Samuraj Koszalin (8 walk)
WKS Śląsk Wrocław (3 walk)
UKS Halinów Team Halinów (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Dagmara Paszkowska
KJ Samuraj Koszalin
2
Łucja Obal
UKS Halinów Team Halinów
3
Aleksandra Matuszek
WKS Śląsk Wrocław
3
Julia Ko¶lak
KJ Samuraj Koszalin
5
Cassandra Arning
Niemcy
5
Wiktoria Walczyk
GKS Czarni Bytom
7
Anna Łukaszewicz
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
7
Marie Grohn
Niemcy

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWiktoria WalczykGKS Czarni BytomAnna SzabałaUKS Dwunastka Leszno0.5:0  
I rundaJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole  
I rundaAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiKamila MelzerUKS SIMBA Reda10Ł0  
I rundaJoanna RopińskaKS Yawara WarszawaKarolina PoglettkeUKS Mosty Kosakowo10Ł0  
I rundaCassandra Arning NiemcyAleksandra MatuszekWKS Śląsk Wrocław0.5:0  
I rundaDagmara PaszkowskaKJ Samuraj KoszalinMarie Grohn Niemcy10Ł0  
ćwierćfinałWiktoria WalczykGKS Czarni BytomJulia Ko¶lakKJ Samuraj Koszalin0.5:0  
ćwierćfinałŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  
ćwierćfinałCassandra Arning NiemcyJoanna RopińskaKS Yawara Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałDagmara PaszkowskaKJ Samuraj KoszalinKinga WieczorekAKS Strzegom0.5:0  
półfinałŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówWiktoria WalczykGKS Czarni Bytom0.5:0  
półfinałDagmara PaszkowskaKJ Samuraj KoszalinCassandra Arning Niemcy0.5:0  
finałDagmara PaszkowskaKJ Samuraj KoszalinŁucja ObalUKS Halinów Team Halinów0.5:0  
repasaże - I rundaJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinAnna SzabałaUKS Dwunastka Leszno0.5:0  
repasaże - finałJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  
o III miejsceJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinCassandra Arning Niemcy0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławJoanna RopińskaKS Yawara Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaMarie Grohn NiemcyKinga WieczorekAKS Strzegom0.5:0  
repasaże - finałAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławMarie Grohn Niemcy0.5:0  
o III miejsceAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławWiktoria WalczykGKS Czarni Bytom0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl