Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Suchy Las, 25-26.03.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 25
Liczba startujących zawodników 36
Liczba walk 43
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 2000 - 2003
Średnia wieku zawodników 15 lat 172 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 32 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 265 dni
Najmłodszy zawodnik Wiktoria Pawlak (13 lat 102 dni)
Najstarszy zawodnik Aleksandra Szatan (17 lat 51 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KJ Samuraj Koszalin (3 zawodników)
GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
UKS Pohl Judo Przemęt (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KJ Samuraj Koszalin (11 walk)
GKS Czarni Bytom (8 walk)
KS Polonia Rybnik (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Natalia Kropska
GKS Czarni Bytom
2
Anika Łozińska
KJ Samuraj Koszalin
3
Zuzanna Łogożna
KS Polonia Rybnik
3
Dagmara Paszkowska
KJ Samuraj Koszalin
5
Katarzyna Sobierajska
UKS Pohl Judo Przemęt
5
Aleksandra Sokołowska
KJ Politechniki Białostockiej Białystok
7
Julia Ko¶lak
KJ Samuraj Koszalin
7
Weronika Nędzyk
PKS Olimpia Poznań

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
II rundaDagmara PaszkowskaKJ Samuraj Koszalinkonopka AleksandraKS AZS AWF Katowice  
II rundaKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo PrzemętPatrycja BykowskaKS Start Radom  
II rundaWalczyk WiktoriaGKS Czarni BytomAnastazja ZiembikiewiczKS Gwardia Piła  
II rundaKarina KwiatekTKS Judo ToruńAlicja DoboszKS Judo Hejnał Kęty  
II rundaBinek AgataUKS Judo Ahinsa Tarnowskie GóryAgnieszka BrachmanTS Gwardia Opole  
II rundaNatalia KropskaGKS Czarni BytomAleksandra MatuszekWKS Śląsk Wrocław  
II rundaJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole  
II rundaAleksandra SzatanUKS Judo WolbromNatalia NowaczykKS Akademia Judo Poznań  
II rundaAleksandra SzatanUKS Judo WolbromNatalia NowaczykKS Akademia Judo Poznań  
II rundaNatalia MatejkoGKS Czarni BytomAnna SzabałaUKS Dwunastka Leszno  
II rundaAleksandra SokołowskaKJ Politechniki Białostockiej BiałystokNikola SokorKJ Koka Jastrzębie-Zdrój  
II rundaZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikJulia GawronKS Judo Hejnał Kęty  
II rundaMagdalena TrzeciokUKS Judo PawłowiceJowita SzpakowskaKSJ Gwardia Koszalin  
II rundaNatalia KozłowskaUKS Judo WolbromWiktoria PawlakTS Gwardia Opole  
II rundaAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinDaria GałekKS Start Radom  
II rundaMałgorzata WacyraUKS Ippon KożuchówAgata PontekAZS UW Warszawa  
III rundaDagmara PaszkowskaKJ Samuraj KoszalinKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo Przemęt  
III rundaWalczyk WiktoriaGKS Czarni BytomKarina KwiatekTKS Judo Toruń  
III rundaNatalia KropskaGKS Czarni BytomBinek AgataUKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry  
III rundaJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinAleksandra SzatanUKS Judo Wolbrom  
III rundaAleksandra SokołowskaKJ Politechniki Białostockiej BiałystokNatalia MatejkoGKS Czarni Bytom  
III rundaZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikMagdalena TrzeciokUKS Judo Pawłowice  
III rundaAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinNatalia KozłowskaUKS Judo Wolbrom  
III rundaWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańMałgorzata WacyraUKS Ippon Kożuchów  
ćwierćfinałDagmara PaszkowskaKJ Samuraj KoszalinWalczyk WiktoriaGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałNatalia KropskaGKS Czarni BytomJulia Ko¶lakKJ Samuraj Koszalin  
ćwierćfinałZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikAleksandra SokołowskaKJ Politechniki Białostockiej Białystok  
ćwierćfinałAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinWeronika NędzykPKS Olimpia Poznań  
półfinałNatalia KropskaGKS Czarni BytomDagmara PaszkowskaKJ Samuraj Koszalin  
półfinałAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinZuzanna ŁogożnaKS Polonia Rybnik  
finałNatalia KropskaGKS Czarni BytomAnika ŁozińskaKJ Samuraj Koszalin  
repasaże - II rundaKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo Przemętkonopka AleksandraKS AZS AWF Katowice  
repasaże - II rundaAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławBinek AgataUKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry  
repasaże - III rundaKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo PrzemętWalczyk WiktoriaGKS Czarni Bytom  
repasaże - III rundaJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinAleksandra MatuszekWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - finałKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo PrzemętJulia Ko¶lakKJ Samuraj Koszalin  
o III miejsceZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo Przemęt  

Repasaże II
repasaże - II rundaMagdalena TrzeciokUKS Judo PawłowiceJulia GawronKS Judo Hejnał Kęty  
repasaże - II rundaDaria GałekKS Start RadomNatalia KozłowskaUKS Judo Wolbrom  
repasaże - III rundaAleksandra SokołowskaKJ Politechniki Białostockiej BiałystokMagdalena TrzeciokUKS Judo Pawłowice  
repasaże - III rundaWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańDaria GałekKS Start Radom  
repasaże - finałAleksandra SokołowskaKJ Politechniki Białostockiej BiałystokWeronika NędzykPKS Olimpia Poznań  
o III miejsceDagmara PaszkowskaKJ Samuraj KoszalinAleksandra SokołowskaKJ Politechniki Białostockiej Białystok  

Polityka prywatności Judostat.pl