Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Poznań, 14-15.10.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 30
Liczba startujących zawodników 37
Liczba walk 49
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 14 lat 5 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 137 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 70 dni
Najmłodszy zawodnik Brajan Le¶niewski (12 lat 310 dni)
Najstarszy zawodnik Michał Dżusajew (14 lat 268 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Team Superstar Wrocław (4 zawodników)
GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
UKS Judo Kraków (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS AZS AWF Gorzów Wlk. (5 walk)
UKS 10 Bydgoszcz (5 walk)
UKS Team Superstar Wrocław (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Ignacy Studnicki
KS AZS AWF Gorzów Wlk.
2
Adam Chry¶cina
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Mateusz Sadowski
WKS Flota Gdynia
3
Dominik Zakowicz
UKS 10 Bydgoszcz
5
Adam Małecki
KSJ Gwardia Koszalin
5
Kacper Bonanaty
KS Judo Czechowice-Dziedzice
7
Grzegorz Chromik
UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7
Bartosz Moćkun
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMateusz RosaKS AZS AWFiS GdańskMaciej BernatowiczUKS Team Superstar Wrocław0.5:0  
I rundaJan MiłobędzkiUKS Judo KrakówEmil PaćkowskiMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
I rundaAdam MałeckiKSJ Gwardia KoszalinBruno CzechowiczPKS Olimpia Poznań0.5:0  
I rundaBartosz MoćkunKJ Koka Jastrzębie-ZdrójJakub LachTS Wisła Kraków0.5:0  
I rundaMichał DżusajewUKS Team Superstar WrocławDawid KamysKJ Samuraj Koszalin0.5:0  
II rundaMateusz RosaKS AZS AWFiS GdańskFilip GolińskiKS Polonia Rybnik0.5:0  
II rundaGrzegorz ChromikUKS Dwójka Tarnowskie GóryMikołaj DolataUKS Dębiec Poznań0.5:0  
II rundaAdam Chry¶cinaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoJan MiłobędzkiUKS Judo Kraków0.5:0  
II rundaTomasz PrymasGKS Czarni BytomJacek CzajewskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
II rundaAdam MałeckiKSJ Gwardia KoszalinOskar DwornikUKS Team Superstar Wrocław0.5:0  
II rundaTymoteusz WittKS Budowlani SosnowiecAlan KarolakUKS Arashi Łódź0.5:0  
II rundaMarcin GawekKŚ AZS GliwiceKrystian FigurskiKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
II rundaKacper BonanatyKS Judo Czechowice-DziedziceTomasz GrygierWKS Flota Gdynia0.5:0  
II rundaBartosz MoćkunKJ Koka Jastrzębie-ZdrójMichał BudaUKS Ósemka Nowa Sól0.5:0  
II rundaWiktor MikaUKS Team Superstar WrocławAdam BiałuchaUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
II rundaBrajan Le¶niewskiULKS Judo KowalaNikodem NokielskiGKS Czarni Bytom0.5:0  
II rundaMateusz SadowskiWKS Flota GdyniaKarol KorzeniowskiUKS Galeon Gdynia0.5:0  
II rundaDominik ZakowiczUKS 10 BydgoszczMichał DżusajewUKS Team Superstar Wrocław0.5:0  
II rundaDamian ZapertyUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiBartosz BindekSGKS Wybrzeże Gdańsk0.5:0  
II rundaIgnacy StudnickiKS AZS AWF Gorzów Wlk.Wojciech NowakGKS Czarni Bytom0.5:0  
II rundaPiotr SaleckiUKS Judo KrakówHubert StarzykPałac Młodzieży Tarnów0.5:0  
III rundaGrzegorz ChromikUKS Dwójka Tarnowskie GóryMateusz RosaKS AZS AWFiS Gdańsk0.5:0  
III rundaAdam Chry¶cinaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoTomasz PrymasGKS Czarni Bytom0.5:0  
III rundaAdam MałeckiKSJ Gwardia KoszalinTymoteusz WittKS Budowlani Sosnowiec0.5:0  
III rundaKacper BonanatyKS Judo Czechowice-DziedziceMarcin GawekKŚ AZS Gliwice0.5:0  
III rundaBartosz MoćkunKJ Koka Jastrzębie-ZdrójWiktor MikaUKS Team Superstar Wrocław0.5:0  
III rundaMateusz SadowskiWKS Flota GdyniaBrajan Le¶niewskiULKS Judo Kowala0.5:0  
III rundaDominik ZakowiczUKS 10 BydgoszczDamian ZapertyUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  
III rundaIgnacy StudnickiKS AZS AWF Gorzów Wlk.Piotr SaleckiUKS Judo Kraków0.5:0  
ćwierćfinałAdam Chry¶cinaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoGrzegorz ChromikUKS Dwójka Tarnowskie Góry0.5:0  
ćwierćfinałAdam MałeckiKSJ Gwardia KoszalinKacper BonanatyKS Judo Czechowice-Dziedzice0.5:0  
ćwierćfinałMateusz SadowskiWKS Flota GdyniaBartosz MoćkunKJ Koka Jastrzębie-Zdrój0.5:0  
ćwierćfinałIgnacy StudnickiKS AZS AWF Gorzów Wlk.Dominik ZakowiczUKS 10 Bydgoszcz0.5:0  
półfinałAdam Chry¶cinaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoAdam MałeckiKSJ Gwardia Koszalin0.5:0  
półfinałIgnacy StudnickiKS AZS AWF Gorzów Wlk.Mateusz SadowskiWKS Flota Gdynia0.5:0  
finałIgnacy StudnickiKS AZS AWF Gorzów Wlk.Adam Chry¶cinaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - I rundaOskar DwornikUKS Team Superstar WrocławBruno CzechowiczPKS Olimpia Poznań0.5:0  
repasaże - II rundaTomasz PrymasGKS Czarni BytomJan MiłobędzkiUKS Judo Kraków0.5:0  
repasaże - II rundaOskar DwornikUKS Team Superstar WrocławTymoteusz WittKS Budowlani Sosnowiec0.5:0  
repasaże - III rundaGrzegorz ChromikUKS Dwójka Tarnowskie GóryTomasz PrymasGKS Czarni Bytom0.5:0  
repasaże - III rundaKacper BonanatyKS Judo Czechowice-DziedziceOskar DwornikUKS Team Superstar Wrocław0.5:0  
repasaże - finałKacper BonanatyKS Judo Czechowice-DziedziceGrzegorz ChromikUKS Dwójka Tarnowskie Góry0.5:0  
o III miejsceMateusz SadowskiWKS Flota GdyniaKacper BonanatyKS Judo Czechowice-Dziedzice0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaKarol KorzeniowskiUKS Galeon GdyniaBrajan Le¶niewskiULKS Judo Kowala0.5:0  
repasaże - II rundaPiotr SaleckiUKS Judo KrakówWojciech NowakGKS Czarni Bytom0.5:0  
repasaże - III rundaBartosz MoćkunKJ Koka Jastrzębie-ZdrójKarol KorzeniowskiUKS Galeon Gdynia0.5:0  
repasaże - III rundaDominik ZakowiczUKS 10 BydgoszczPiotr SaleckiUKS Judo Kraków0.5:0  
repasaże - finałDominik ZakowiczUKS 10 BydgoszczBartosz MoćkunKJ Koka Jastrzębie-Zdrój0.5:0  
o III miejsceDominik ZakowiczUKS 10 BydgoszczAdam MałeckiKSJ Gwardia Koszalin0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl