Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Poznań, 14-15.10.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 20
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 30
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 312 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 137 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 12 dni
Najmłodszy zawodnik Alicja Płachta (12 lat 341 dni)
Najstarszy zawodnik Kleczyńska Monika (14 lat 260 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników TS Czarni-Góral Żywiec (1 zawodników)
UKS Team Superstar Wrocław (1 zawodników)
UKJ Yuko Józefów (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Halinów Team Halinów (4 walk)
UKS Sparta Sława (4 walk)
KSJ Gwardia Koszalin (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Wiktoria Żabczyńska
MOSiR Bochnia
2
Kinga Białecka
KSJ Gwardia Koszalin
3
Nina WoĽnicka
UKS Halinów Team Halinów
3
Nina Ciesielska
UKS Sparta Sława
5
Zuzanna Banaszek
UKS Judo Fight Club Warszawa
5
Natalia Poprawska
UKS Judo Tuliszków
7
Maja Wileńska
UKJ Yuko Józefów
7
Dominika Dołęgowska
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaWiktoria JęczUKS Pohl Judo Przemęt0.5:0  
I rundaKinga BiałeckaKSJ Gwardia KoszalinAleksandra KowalewskaKlub Sportowy Nastula Club Warszawa0.5:0  
I rundaMarcelina RudzińskaSGKS Wybrzeże GdańskZuzanna KrupaMULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski0.5:0  
I rundaNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówMilena KuińskaKJ Samuraj Koszalin0.5:0  
II rundaZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaMarcelina RomaniukKS Akademia Judo Poznań0.5:0  
II rundaNatalia PoprawskaUKS Judo TuliszkówKleczyńska MonikaTS Czarni-Góral Żywiec0.5:0  
II rundaKinga BiałeckaKSJ Gwardia KoszalinKinga WojciechowskaUKS Team Superstar Wrocław0.5:0  
II rundaDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaKamila FranekUKS Nakano Pogwizdów0.5:0  
II rundaNina CiesielskaUKS Sparta SławaMarcelina RudzińskaSGKS Wybrzeże Gdańsk0.5:0  
II rundaWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaAlicja PłachtaUKS Grizzly Gdańsk0.5:0  
II rundaNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówWiktoria BaronGKS Czarni Bytom0.5:0  
II rundaMaja WileńskaUKJ Yuko JózefówMarta CzapczakMKS Olimpijczyk Włocławek0.5:0  
ćwierćfinałZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaNatalia PoprawskaUKS Judo Tuliszków0.5:0  
ćwierćfinałKinga BiałeckaKSJ Gwardia KoszalinDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaNina CiesielskaUKS Sparta Sława0.5:0  
ćwierćfinałNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówMaja WileńskaUKJ Yuko Józefów0.5:0  
półfinałKinga BiałeckaKSJ Gwardia KoszalinZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
półfinałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaNina WoĽnickaUKS Halinów Team Halinów0.5:0  
finałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaKinga BiałeckaKSJ Gwardia Koszalin0.5:0  
repasaże - I rundaWiktoria JęczUKS Pohl Judo PrzemętMarcelina RomaniukKS Akademia Judo Poznań0.5:0  
repasaże - I rundaAleksandra KowalewskaKlub Sportowy Nastula Club WarszawaKinga WojciechowskaUKS Team Superstar Wrocław0.5:0  
repasaże - II rundaNatalia PoprawskaUKS Judo TuliszkówWiktoria JęczUKS Pohl Judo Przemęt0.5:0  
repasaże - II rundaDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaAleksandra KowalewskaKlub Sportowy Nastula Club Warszawa0.5:0  
repasaże - finałNatalia PoprawskaUKS Judo TuliszkówDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
o III miejsceNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówNatalia PoprawskaUKS Judo Tuliszków0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaWiktoria BaronGKS Czarni BytomMilena KuińskaKJ Samuraj Koszalin0.5:0  
repasaże - II rundaNina CiesielskaUKS Sparta SławaAlicja PłachtaUKS Grizzly Gdańsk0.5:0  
repasaże - II rundaMaja WileńskaUKJ Yuko JózefówWiktoria BaronGKS Czarni Bytom0.5:0  
repasaże - finałNina CiesielskaUKS Sparta SławaMaja WileńskaUKJ Yuko Józefów0.5:0  
o III miejsceNina CiesielskaUKS Sparta SławaZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl