Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych
Gdynia, 11.11.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -63 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 19
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 2001 - 2003
Średnia wieku zawodników 15 lat 208 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 344 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 72 dni
Najmłodszy zawodnik Martyna Glubiak (14 lat 77 dni)
Najstarszy zawodnik Anna Szabała (16 lat 305 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AZS UW Warszawa (2 zawodników)
UKS Feniks Bytom (1 zawodników)
UKS Judo Wolbrom (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Olimp Nowa Sól (3 walk)
UKS Tomita Elbląg (3 walk)
KS Polonia Rybnik (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Zuzanna Łogożna
KS Polonia Rybnik
2
Agata Pałka
UKS Olimp Nowa Sól
3
Karina Kwiatek
TKS Judo Toruń
3
Weronika Nędzyk
PKS Olimpia Poznań
5
Monika Wołoszyn
UKS Tomita Elbląg
5
Agata Pontek
AZS UW Warszawa
7
Martyna Glubiak
GKS Czarni Bytom
7
Amelia Konfisz
Klub Judo AZS Opole

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleKamila MelzerUKS SIMBA Reda  
I rundaAgata PałkaUKS Olimp Nowa SólAnna SzabałaUKS Dwunastka Leszno  
I rundaAgata PontekAZS UW WarszawaAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki  
I rundaWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańAlicja GodlewskaAZS UW Warszawa  
I rundaMonika WołoszynUKS Tomita ElblągEmilia KowalskaULKS Judo Kowala  
I rundaMartyna GlubiakGKS Czarni BytomMiriam MalcharczykUKS Feniks Bytom  
ćwierćfinałAgata PałkaUKS Olimp Nowa SólAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole  
ćwierćfinałKarina KwiatekTKS Judo ToruńAgata PontekAZS UW Warszawa  
ćwierćfinałWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańMonika WołoszynUKS Tomita Elbląg  
ćwierćfinałZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikMartyna GlubiakGKS Czarni Bytom  
półfinałAgata PałkaUKS Olimp Nowa SólKarina KwiatekTKS Judo Toruń  
półfinałZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikWeronika NędzykPKS Olimpia Poznań  
finałZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikAgata PałkaUKS Olimp Nowa Sól  
repasaże - I rundaAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleAnna SzabałaUKS Dwunastka Leszno  
repasaże - finałAgata PontekAZS UW WarszawaAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole  
o III miejsceWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańAgata PontekAZS UW Warszawa  

Repasaże II
repasaże - I rundaMonika WołoszynUKS Tomita ElblągAlicja GodlewskaAZS UW Warszawa  
repasaże - finałMonika WołoszynUKS Tomita ElblągMartyna GlubiakGKS Czarni Bytom  
o III miejsceKarina KwiatekTKS Judo ToruńMonika WołoszynUKS Tomita Elbląg  

Polityka prywatności Judostat.pl