Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo
Poznań, 25.03.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 18
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 28
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 2001 - 2003
Średnia wieku zawodników 15 lat 317 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 276 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 204 dni
Najmłodszy zawodnik Maria Sywanycz (14 lat 226 dni)
Najstarszy zawodnik Anna Szabała (17 lat 74 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Juvenia Wrocław (2 zawodników)
UKS Pohl Judo Przemęt (2 zawodników)
UKS Tomita Elbląg (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Polonia Rybnik (5 walk)
MKS Juvenia Wrocław (5 walk)
KJ Samuraj Koszalin (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Zuzanna Łogożna
KS Polonia Rybnik
2
Agata Pałka
UKS Olimp Nowa Sól
3
Oliwia Szczepanowska
MKS Juvenia Wrocław
3
Anika Łozińska
KJ Samuraj Koszalin
5
Monika Wołoszyn
UKS Tomita Elbląg
5
Weronika Nędzyk
PKS Olimpia Poznań
7
Maria Sywanycz
SGKS Wybrzeże Gdańsk
7
Amelia Konfisz
Klub Judo AZS Opole

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikAgnieszka BrachmanTS Gwardia Opole10:0  
I rundaKinga KniterMKS Juvenia WrocławWiktoria JęczUKS Pohl Judo Przemęt10:0  
I rundaKlaudia KapskaUKS Pohl Judo PrzemętAlicja MleczkoPałac Młodzieży Tarnów10:0  
I rundaMiriam MalcharczykUKS Feniks BytomMartyna BrzyńskaUKS Smecz Pobiedziska10:0  
II rundaZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikAnna SzabałaUKS Dwunastka Leszno10:0  
II rundaMaria SywanyczSGKS Wybrzeże GdańskBlanka GładyszKS Judo Koch Szczecin10:0  
II rundaWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańKinga KniterMKS Juvenia Wrocław10:0  
II rundaMonika WołoszynUKS Tomita ElblągEmilia KowalskaULKS Judo Kowala10:0  
II rundaAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleKlaudia KapskaUKS Pohl Judo Przemęt10:0  
II rundaAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:0  
II rundaAgata PałkaUKS Olimp Nowa SólMiriam MalcharczykUKS Feniks Bytom10:0  
II rundaOliwia SzczepanowskaMKS Juvenia WrocławNatalia KozłowskaUKS Judo Wolbrom10:0  
ćwierćfinałZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikMaria SywanyczSGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  
ćwierćfinałMonika WołoszynUKS Tomita ElblągWeronika NędzykPKS Olimpia Poznań10:0  
ćwierćfinałAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole10:0  
ćwierćfinałAgata PałkaUKS Olimp Nowa SólOliwia SzczepanowskaMKS Juvenia Wrocław10:0  
półfinałZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikMonika WołoszynUKS Tomita Elbląg10:0  
półfinałAgata PałkaUKS Olimp Nowa SólAnika ŁozińskaKJ Samuraj Koszalin10:0  
finałZuzanna ŁogożnaKS Polonia RybnikAgata PałkaUKS Olimp Nowa Sól1:0  
repasaże - I rundaAnna SzabałaUKS Dwunastka LesznoAgnieszka BrachmanTS Gwardia Opole10:0  
repasaże - II rundaMaria SywanyczSGKS Wybrzeże GdańskAnna SzabałaUKS Dwunastka Leszno10:0  
repasaże - II rundaWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańEmilia KowalskaULKS Judo Kowala10:0  
repasaże - finałWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańMaria SywanyczSGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  
o III miejsceAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinWeronika NędzykPKS Olimpia Poznań10:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:0  
repasaże - II rundaOliwia SzczepanowskaMKS Juvenia WrocławMiriam MalcharczykUKS Feniks Bytom10:0  
repasaże - finałOliwia SzczepanowskaMKS Juvenia WrocławAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole10:0  
o III miejsceOliwia SzczepanowskaMKS Juvenia WrocławMonika WołoszynUKS Tomita Elbląg10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl