Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo
Poznań, 25.03.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 31
Liczba startujących zawodników 42
Liczba walk 55
Liczba reprezentowanych województw 13
Startujące roczniki 2001 - 2003
Średnia wieku zawodników 15 lat 357 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 100 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 96 dni
Najmłodszy zawodnik Oskar Rogalski (14 lat 203 dni)
Najstarszy zawodnik Artur Olkowski (17 lat 83 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Juvenia Wrocław (3 zawodników)
GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
MUKS Kokoro Łódź (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MUKS Kokoro Łódź (6 walk)
GKS Czarni Bytom (6 walk)
UKJ Ryś Warszawa (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Dominik Król
UKS Judo Wolbrom
2
Michał Kowalczyk
UKJ Ryś Warszawa
3
Serhii Nebotov
MUKS Kokoro Łódź
3
Wojciech Witalis
GKS Czarni Bytom
5
Mateusz Pławecki
MOSiR Bochnia
5
Piotr Muszyński
KS Akademia Judo Poznań
7
Aleksander Brzozowski
KU AZS UKW Bydgoszcz
7
Jakub Białas
UKS Kodokan Szczecin

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaArtur OlkowskiPTS Gwardia BydgoszczKrzysztof KroczyńskiKS Yawara Warszawa10:0  
I rundaJakub BiałasUKS Kodokan SzczecinJakub JabłońskiMKS Truso Elbląg10:0  
I rundaJakub WitkowskiJudo Legia WarszawaKewin StypułkowskiUKS Narew Łapy10:0  
I rundaWojciech WitalisGKS Czarni BytomMark CherednychenkoMUKS Kokoro Łódź10:0  
I rundaJakub KobierskiUKS Halinów Team HalinówSebastian ŁukaszewiczUKS Conrad Gdańsk10:0  
I rundaMateusz PławeckiMOSiR BochniaAlekksander PauchUKS Dwunastka Leszno10:0  
I rundaMichał KielochKS Judo Czechowice-DziedziceKajetan KasprzykUKS Kodokan Toruń10:0  
I rundaDominik MarcinkowskiUKS Conrad GdańskDawid GracaGKS Czarni Bytom1:0  
I rundaSerhii NebotovMUKS Kokoro ŁódźJan KielakUKS Czerwone Smoki Toshi Nadarzyn10:0  
I rundaMichał KowalczykUKJ Ryś WarszawaDaniel GórkaKlub Judo AZS Opole1:0  
II rundaArtur OlkowskiPTS Gwardia BydgoszczMaksymilian JanasUKJ Ryś Warszawa10:0  
II rundaJakub BiałasUKS Kodokan SzczecinKacper JarosikMUKS Kokoro Łódź10:0  
II rundaJakub WitkowskiJudo Legia WarszawaSamuel BernackiMKS Juvenia Wrocław10:0  
II rundaDominik KrólUKS Judo WolbromJakub ZiółkowskiUMKS Ostrowia Ostrowiec Św.10:0  
II rundaPiotr MuszyńskiKS Akademia Judo PoznańWojciech WitalisGKS Czarni Bytom10:0  
II rundaKajetan ZawadzkiUKS Kodokan ToruńDawid ZalasMKS Juvenia Wrocław10:0  
II rundaJakub KobierskiUKS Halinów Team HalinówDawid WoĽniakULKS Judo Kowala10:0  
II rundaHubert OnuszkiewiczUKS Judo Panda WarszawaKacper Kara¶TS Wisła Kraków10:0  
II rundaMateusz PławeckiMOSiR BochniaMateusz BłachaKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10:0  
II rundaDawid LewandowskiSGKS Wybrzeże GdańskMichał KielochKS Judo Czechowice-Dziedzice10:0  
II rundaAleksander BrzozowskiKU AZS UKW BydgoszczDominik MarcinkowskiUKS Conrad Gdańsk10:0  
II rundaDariusz WojciechowskiUKS Pohl Judo PrzemętMaciej WilczewskiUKS Opty Gdynia10:0  
II rundaSerhii NebotovMUKS Kokoro ŁódźKonrad DzierżekUKS Narew Łapy10:0  
II rundaOskar RogalskiJudo Legia WarszawaDominik FilipowiczUKS Tomita Elbląg1:0  
II rundaMichał KowalczykUKJ Ryś WarszawaWiktor DyrczMKS Juvenia Wrocław10:0  
II rundaŁukasz BanaszczakGKS Czarni BytomJakub ChmielakMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
III rundaJakub BiałasUKS Kodokan SzczecinArtur OlkowskiPTS Gwardia Bydgoszcz10:0  
III rundaDominik KrólUKS Judo WolbromJakub WitkowskiJudo Legia Warszawa10:0  
III rundaPiotr MuszyńskiKS Akademia Judo PoznańKajetan ZawadzkiUKS Kodokan Toruń10:0  
III rundaJakub KobierskiUKS Halinów Team HalinówHubert OnuszkiewiczUKS Judo Panda Warszawa10:0  
III rundaMateusz PławeckiMOSiR BochniaDawid LewandowskiSGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  
III rundaAleksander BrzozowskiKU AZS UKW BydgoszczDariusz WojciechowskiUKS Pohl Judo Przemęt10:0  
III rundaSerhii NebotovMUKS Kokoro ŁódźOskar RogalskiJudo Legia Warszawa1:0  
III rundaMichał KowalczykUKJ Ryś WarszawaŁukasz BanaszczakGKS Czarni Bytom10:0  
ćwierćfinałDominik KrólUKS Judo WolbromJakub BiałasUKS Kodokan Szczecin10:0  
ćwierćfinałPiotr MuszyńskiKS Akademia Judo PoznańJakub KobierskiUKS Halinów Team Halinów10:0  
ćwierćfinałMateusz PławeckiMOSiR BochniaAleksander BrzozowskiKU AZS UKW Bydgoszcz1:0  
ćwierćfinałMichał KowalczykUKJ Ryś WarszawaSerhii NebotovMUKS Kokoro Łódź1:0  
półfinałDominik KrólUKS Judo WolbromPiotr MuszyńskiKS Akademia Judo Poznań10:0  
półfinałMichał KowalczykUKJ Ryś WarszawaMateusz PławeckiMOSiR Bochnia1:0  
finałDominik KrólUKS Judo WolbromMichał KowalczykUKJ Ryś Warszawa10:0  
repasaże - II rundaJakub WitkowskiJudo Legia WarszawaJakub ZiółkowskiUMKS Ostrowia Ostrowiec Św.10:0  
repasaże - II rundaWojciech WitalisGKS Czarni BytomKajetan ZawadzkiUKS Kodokan Toruń10:0  
repasaże - III rundaJakub BiałasUKS Kodokan SzczecinJakub WitkowskiJudo Legia Warszawa10:0  
repasaże - III rundaWojciech WitalisGKS Czarni BytomJakub KobierskiUKS Halinów Team Halinów10:0  
repasaże - finałWojciech WitalisGKS Czarni BytomJakub BiałasUKS Kodokan Szczecin10:0  
o III miejsceWojciech WitalisGKS Czarni BytomMateusz PławeckiMOSiR Bochnia10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaMateusz BłachaKJ Koka Jastrzębie-ZdrójAlekksander PauchUKS Dwunastka Leszno1:0  
repasaże - I rundaDaniel GórkaKlub Judo AZS OpoleWiktor DyrczMKS Juvenia Wrocław10:0  
repasaże - II rundaDawid LewandowskiSGKS Wybrzeże GdańskMateusz BłachaKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10:0  
repasaże - II rundaDaniel GórkaKlub Judo AZS OpoleŁukasz BanaszczakGKS Czarni Bytom10:0  
repasaże - III rundaAleksander BrzozowskiKU AZS UKW BydgoszczDawid LewandowskiSGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  
repasaże - III rundaSerhii NebotovMUKS Kokoro ŁódźDaniel GórkaKlub Judo AZS Opole10:0  
repasaże - finałSerhii NebotovMUKS Kokoro ŁódźAleksander BrzozowskiKU AZS UKW Bydgoszcz10:0  
o III miejsceSerhii NebotovMUKS Kokoro ŁódźPiotr MuszyńskiKS Akademia Judo Poznań10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl