Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo
Poznań, 25.03.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: +90 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 2001 - 2002
Średnia wieku zawodników 16 lat 169 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 242 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 169 dni
Najmłodszy zawodnik Jakub Wichłacz (15 lat 252 dni)
Najstarszy zawodnik Amadeusz Lewandowicz (17 lat 44 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników PKS Gwardia Szczytno (1 zawodników)
UKS Sparta Sława (1 zawodników)
KSJ Gwardia Koszalin (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Olimp Nowa Sól (4 walk)
KS AZS AWF Katowice (3 walk)
PKS Gwardia Szczytno (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Amadeusz Lewandowicz
UKS Olimp Nowa Sól
2
Michał Jędrzejczyk
PKS Gwardia Szczytno
3
Jakub Wichłacz
UKS Jedynka Bytów
3
Fabian Kowalski
KS AZS AWF Katowice
5
Daniel Jędrzejewski
KSJ Gwardia Koszalin
5
Piotr Chełmiński
ULKS Judo Kowala
7
Remigiusz Kostrzewa
UKS Sparta Sława

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Amadeusz LewandowiczUKS Olimp Nowa SólDaniel JędrzejewskiKSJ Gwardia Koszalin1:0  
Amadeusz LewandowiczUKS Olimp Nowa SólMichał JędrzejczykPKS Gwardia Szczytno10:0  
Michał JędrzejczykPKS Gwardia SzczytnoDaniel JędrzejewskiKSJ Gwardia Koszalin10:0  
Jakub WichłaczUKS Jedynka BytówPiotr ChełmińskiULKS Judo Kowala10:0  
Jakub WichłaczUKS Jedynka BytówRemigiusz KostrzewaUKS Sparta Sława10:0  
Piotr ChełmińskiULKS Judo KowalaRemigiusz KostrzewaUKS Sparta Sława10:0  
Fabian KowalskiKS AZS AWF KatowiceJakub WichłaczUKS Jedynka Bytów10:0  
Fabian KowalskiKS AZS AWF KatowiceRemigiusz KostrzewaUKS Sparta Sława10:0  
Fabian KowalskiKS AZS AWF KatowicePiotr ChełmińskiULKS Judo Kowala10:0  
półfinałAmadeusz LewandowiczUKS Olimp Nowa SólJakub WichłaczUKS Jedynka Bytów10:0  
półfinałMichał JędrzejczykPKS Gwardia SzczytnoFabian KowalskiKS AZS AWF Katowice10:0  
finałAmadeusz LewandowiczUKS Olimp Nowa SólMichał JędrzejczykPKS Gwardia Szczytno10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl