Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup
Gdynia, 09.06.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -70 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 2001 - 2003
Średnia wieku zawodników 15 lat 277 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 261 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 277 dni
Najmłodszy zawodnik Paulina Muszyńska (14 lat 306 dni)
Najstarszy zawodnik Joanna ¦witońska (16 lat 323 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Sparta Sława (1 zawodników)
KS AZS AWFiS Gdańsk (1 zawodników)
KS Judo Koch Szczecin (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk SGKS Wybrzeże Gdańsk (4 walk)
MOSiR Bochnia (4 walk)
UKS Sparta Sława (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Julia Gut
MOSiR Bochnia
2
Paulina Muszyńska
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Nina Ciesielska
UKS Sparta Sława
3
Joanna ¦witońska
KS AZS AWFiS Gdańsk
5
Konstancja Perajska
UKS Narew Łapy
5
Zuzanna Banaszek
AZS UW Warszawa
7
Laura Sieradzan
KS Judo Koch Szczecin

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Joanna ¦witońskaKS AZS AWFiS GdańskKonstancja PerajskaUKS Narew Łapy10:0  
Nina CiesielskaUKS Sparta SławaJoanna ¦witońskaKS AZS AWFiS Gdańsk10:0  
Nina CiesielskaUKS Sparta SławaKonstancja PerajskaUKS Narew Łapy10:0  
Julia GutMOSiR BochniaZuzanna BanaszekAZS UW Warszawa10:0  
Julia GutMOSiR BochniaLaura SieradzanKS Judo Koch Szczecin10:0  
Paulina MuszyńskaSGKS Wybrzeże GdańskZuzanna BanaszekAZS UW Warszawa10:0  
Paulina MuszyńskaSGKS Wybrzeże GdańskLaura SieradzanKS Judo Koch Szczecin10:0  
Paulina MuszyńskaSGKS Wybrzeże GdańskJulia GutMOSiR Bochnia10:0  
Zuzanna BanaszekAZS UW WarszawaLaura SieradzanKS Judo Koch Szczecin10:0  
półfinałJulia GutMOSiR BochniaNina CiesielskaUKS Sparta Sława10:0  
półfinałPaulina MuszyńskaSGKS Wybrzeże GdańskJoanna ¦witońskaKS AZS AWFiS Gdańsk10:0  
finałJulia GutMOSiR BochniaPaulina MuszyńskaSGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl