Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup
Gdynia, 09.06.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -50 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 4
Liczba startujących zawodników 4
Liczba walk 6
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2001 - 2003
Średnia wieku zawodników 15 lat 340 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 14 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 340 dni
Najmłodszy zawodnik Mikita Filipchuk (15 lat 73 dni)
Najstarszy zawodnik Mateusz Wi¶niewski (17 lat 33 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Flota Gdynia (1 zawodników)
KS Akademia Judo Łódź (1 zawodników)
KSJ Gwardia Koszalin (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KSJ Gwardia Koszalin (3 walk)
PTS Gwardia Bydgoszcz (2 walk)
KS Akademia Judo Łódź (1 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Filip Bieliński
KSJ Gwardia Koszalin
2
Mateusz Wi¶niewski
PTS Gwardia Bydgoszcz
3
Mikita Filipchuk
KS Akademia Judo Łódź
4
Antoni Liberak
WKS Flota Gdynia

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Filip BielińskiKSJ Gwardia KoszalinMikita FilipchukKS Akademia Judo Łódź10:0  
Filip BielińskiKSJ Gwardia KoszalinAntoni LiberakWKS Flota Gdynia10:0  
Filip BielińskiKSJ Gwardia KoszalinMateusz Wi¶niewskiPTS Gwardia Bydgoszcz10:0  
Mikita FilipchukKS Akademia Judo ŁódźAntoni LiberakWKS Flota Gdynia10:0  
Mateusz Wi¶niewskiPTS Gwardia BydgoszczMikita FilipchukKS Akademia Judo Łódź10:0  
Mateusz Wi¶niewskiPTS Gwardia BydgoszczAntoni LiberakWKS Flota Gdynia10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl