Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup
Gdynia, 09.06.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -55 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 2001 - 2003
Średnia wieku zawodników 15 lat 266 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 128 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 266 dni
Najmłodszy zawodnik Krzysztof Klimkiewicz (15 lat 2 dni)
Najstarszy zawodnik kacper Matejek (17 lat 139 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Akademia Judo Łódź (1 zawodników)
UKJ Yuko Józefów (1 zawodników)
UMKS Żak Kielce (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UMKS Żak Kielce (5 walk)
UKS Galeon Gdynia (3 walk)
KS Gwardia Bielsko-Biała (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Krzysztof Klimkiewicz
UMKS Żak Kielce
2
Szymon Kłosiński
UKS Galeon Gdynia
3
Krystian Szymonik
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Maksim Pavlovskij
KS Akademia Judo Łódź
5
kacper Matejek
UKJ Yuko Józefów
5
Dawid Gil
UKS Judo Wolbrom
7
Marcin Zwierzyński
Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice
7
Daniel Konasiuk
MKJ Lublinianka-Team Lublin

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Szymon KłosińskiUKS Galeon GdyniaDaniel KonasiukMKJ Lublinianka-Team Lublin10:0  
Szymon KłosińskiUKS Galeon GdyniaDawid GilUKS Judo Wolbrom10:0  
Krzysztof KlimkiewiczUMKS Żak KielceDawid GilUKS Judo Wolbrom10:0  
Krzysztof KlimkiewiczUMKS Żak KielceDaniel KonasiukMKJ Lublinianka-Team Lublin10:0  
Krzysztof KlimkiewiczUMKS Żak KielceSzymon KłosińskiUKS Galeon Gdynia10:0  
Dawid GilUKS Judo WolbromDaniel KonasiukMKJ Lublinianka-Team Lublin10:0  
Maksim PavlovskijKS Akademia Judo ŁódźMarcin ZwierzyńskiStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice10:0  
Maksim PavlovskijKS Akademia Judo Łódźkacper MatejekUKJ Yuko Józefów10:0  
Marcin ZwierzyńskiStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne WierzchosławiceKrystian SzymonikKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
Krystian SzymonikKS Gwardia Bielsko-BiałaMaksim PavlovskijKS Akademia Judo Łódź1:0  
Krystian SzymonikKS Gwardia Bielsko-Białakacper MatejekUKJ Yuko Józefów10:0  
kacper MatejekUKJ Yuko JózefówMarcin ZwierzyńskiStowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice10:0  
półfinałKrzysztof KlimkiewiczUMKS Żak KielceKrystian SzymonikKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
półfinałSzymon KłosińskiUKS Galeon GdyniaMaksim PavlovskijKS Akademia Judo Łódź10:0  
finałKrzysztof KlimkiewiczUMKS Żak KielceSzymon KłosińskiUKS Galeon Gdynia10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl