Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup
Gdynia, 09.06.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 11
Liczba walk 16
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 2001 - 2003
Średnia wieku zawodników 16 lat 95 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 102 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 101 dni
Najmłodszy zawodnik Łukasz Przybylski (15 lat 120 dni)
Najstarszy zawodnik Michał Dawid (17 lat 64 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników TS Gwardia Opole (2 zawodników)
UKS Galeon Gdynia (1 zawodników)
Niemcy (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Niemcy (4 walk)
MKS Pałac Młodzieży Łódź (3 walk)
AZS UW Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bruno Jesionek
Niemcy
2
Dawid Pietras
MKS Pałac Młodzieży Łódź
3
Łukasz Przybylski
UKS 10 Bydgoszcz
3
Jakub Kacaliński
AZS UW Warszawa
5
Piotr Waszkiewicz
UKS Judo Wolbrom
5
Grzegorz Matkowski
TS Gwardia Opole
7
Michał Dawid
TS Gwardia Opole
7
Kacper Łapiński
UKS Galeon Gdynia

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKacper ŁapińskiUKS Galeon GdyniaMichał GrubbaUKS Kodokan Toruń10:0  
I rundaBruno Jesionek NiemcyWojciech KałużnyAZS OŚ Poznań10:0  
I rundaDawid PietrasMKS Pałac Młodzieży ŁódźDawid Nobel-StankeUKS Sparta Sława10:0  
ćwierćfinałGrzegorz MatkowskiTS Gwardia OpoleKacper ŁapińskiUKS Galeon Gdynia10:0  
ćwierćfinałBruno Jesionek NiemcyJakub KacalińskiAZS UW Warszawa10:0  
ćwierćfinałDawid PietrasMKS Pałac Młodzieży ŁódźMichał DawidTS Gwardia Opole10:0  
ćwierćfinałPiotr WaszkiewiczUKS Judo WolbromŁukasz PrzybylskiUKS 10 Bydgoszcz10:0  
półfinałBruno Jesionek NiemcyGrzegorz MatkowskiTS Gwardia Opole10:0  
półfinałDawid PietrasMKS Pałac Młodzieży ŁódźPiotr WaszkiewiczUKS Judo Wolbrom10:0  
finałBruno Jesionek NiemcyDawid PietrasMKS Pałac Młodzieży Łódź10:0  
repasaże - I rundaJakub KacalińskiAZS UW WarszawaWojciech KałużnyAZS OŚ Poznań10:0  
repasaże - finałJakub KacalińskiAZS UW WarszawaKacper ŁapińskiUKS Galeon Gdynia10:0  
o III miejsceJakub KacalińskiAZS UW WarszawaPiotr WaszkiewiczUKS Judo Wolbrom10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaMichał DawidTS Gwardia OpoleDawid Nobel-StankeUKS Sparta Sława10:0  
repasaże - finałŁukasz PrzybylskiUKS 10 BydgoszczMichał DawidTS Gwardia Opole10:0  
o III miejsceŁukasz PrzybylskiUKS 10 BydgoszczGrzegorz MatkowskiTS Gwardia Opole10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl