Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyĽni)
Kraków, 19-20.03.1988
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 18
Liczba walk 26
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki -
Średnia wieku zawodników - lat - dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik (18 lat 81 dni)
Najstarszy zawodnik (18 lat 81 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Polonia Niewiadom (2 zawodników)
TS Wisła Kraków (2 zawodników)
WKS Śląsk Wrocław (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS AZS-AWF Wrocław (5 walk)
KS Gwardia Wrocław (5 walk)
WKS Śląsk Wrocław (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Piotr Kamrowski
KS Gwardia Katowice
2
Piotr Fr±czek
KS Gwardia Wrocław
3
Jacek Klek
KS AZS-AWF Wrocław
3
Mariusz Mudło
WKS Śląsk Wrocław
5
Mirosław Dziubelski
KS Polonia Niewiadom
5
Krzysztof Barwiński
KS Gwardia Olsztyn
7
Andrzej Przekota
PKS Olimpia Poznań
7
Marian Sieradzki
KS Gwardia Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMirosław DziubelskiKS Polonia NiewiadomMarian SieradzkiKS Gwardia Wrocław 
I rundaJacek KlekKS AZS-AWF WrocławAndrzej BierzaKS Polonia Niewiadom  
II rundaMirosław DziubelskiKS Polonia NiewiadomAndrzej Ja¶kowTS Wisła Kraków10  
II rundaAndrzej MaciejewskiWKS Flota GdyniaTomasz DłużniewskiAZS UW Warszawa10  
II rundaMariusz MudłoWKS Śląsk WrocławIreneusz WierszinKS Gwardia Opole 
II rundaPiotr KamrowskiKS Gwardia KatowiceDariusz PszczełowskiWKS Śląsk Wrocław10  
II rundaJacek KlekKS AZS-AWF WrocławRoman DomańskiKS Gwardia Koszalin 
II rundaKrzysztof BarwińskiKS Gwardia OlsztynJanusz Le¶niewskiWKS Lublinianka Lublin10  
II rundaWłodzimierz KopećWKS Orlęta DęblinJan WierzbiakTS Wisła Kraków 
II rundaPiotr Fr±czekKS Gwardia WrocławAndrzej PrzekotaPKS Olimpia Poznań10  
ćwierćfinałMirosław DziubelskiKS Polonia NiewiadomAndrzej MaciejewskiWKS Flota Gdynia10  
ćwierćfinałPiotr KamrowskiKS Gwardia KatowiceMariusz MudłoWKS Śląsk Wrocław 
ćwierćfinałKrzysztof BarwińskiKS Gwardia OlsztynJacek KlekKS AZS-AWF Wrocław 
ćwierćfinałPiotr Fr±czekKS Gwardia WrocławWłodzimierz KopećWKS Orlęta Dęblin10  
półfinałPiotr KamrowskiKS Gwardia KatowiceMirosław DziubelskiKS Polonia Niewiadom 
półfinałPiotr Fr±czekKS Gwardia WrocławKrzysztof BarwińskiKS Gwardia Olsztyn 
finałPiotr KamrowskiKS Gwardia KatowicePiotr Fr±czekKS Gwardia Wrocław  
repasaże - I rundaMarian SieradzkiKS Gwardia WrocławAndrzej Ja¶kowTS Wisła Kraków 
repasaże - II rundaMarian SieradzkiKS Gwardia WrocławAndrzej MaciejewskiWKS Flota Gdynia10  
repasaże - II rundaMariusz MudłoWKS Śląsk WrocławDariusz PszczełowskiWKS Śląsk Wrocław10  
repasaże - finałMariusz MudłoWKS Śląsk WrocławMarian SieradzkiKS Gwardia Wrocław10  
o III miejsceMariusz MudłoWKS Śląsk WrocławKrzysztof BarwińskiKS Gwardia Olsztyn 

Repasaże II
repasaże - II rundaJacek KlekKS AZS-AWF WrocławJanusz Le¶niewskiWKS Lublinianka Lublin10  
repasaże - II rundaAndrzej PrzekotaPKS Olimpia PoznańWłodzimierz KopećWKS Orlęta Dęblin10  
repasaże - finałJacek KlekKS AZS-AWF WrocławAndrzej PrzekotaPKS Olimpia Poznań 
o III miejsceJacek KlekKS AZS-AWF WrocławMirosław DziubelskiKS Polonia Niewiadom  

Polityka prywatności Judostat.pl