Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyĽni)
Kraków, 19-20.03.1988
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg

kategoria: +95 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki -
Średnia wieku zawodników - lat - dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik (18 lat 81 dni)
Najstarszy zawodnik (18 lat 81 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Śląsk Wrocław (2 zawodników)
AZS AWF Gdańsk (1 zawodników)
KS AZS-AWF Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS AWF Gdańsk (4 walk)
PKS Olimpia Poznań (4 walk)
GKS Czarni Bytom (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Tomasz Tybu¶
AZS AWF Gdańsk
2
Edmund Tomczak
PKS Olimpia Poznań
3
Andrzej Bogacki
GKS Czarni Bytom
3
Bogdan Żarczyński
WKS Śląsk Wrocław
5
Jacek Trze¶niowski
KS AZS-AWF Warszawa
5
Jarosław Mazurek
MKS MDK Płock
7
Rajmund Kawczyk
WKS Śląsk Wrocław
7
Jarosław Gołda
TS Wisła Kraków

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Tomasz Tybu¶AZS AWF GdańskRajmund KawczykWKS Śląsk Wrocław10:0  
Tomasz Tybu¶AZS AWF GdańskJacek Trze¶niowskiKS AZS-AWF Warszawa10:0  
Jacek Trze¶niowskiKS AZS-AWF WarszawaRajmund KawczykWKS Śląsk Wrocław10:0  
Edmund TomczakPKS Olimpia PoznańTomasz Tybu¶AZS AWF Gdańsk10:0  
Edmund TomczakPKS Olimpia PoznańRajmund KawczykWKS Śląsk Wrocław10:0  
Edmund TomczakPKS Olimpia PoznańJacek Trze¶niowskiKS AZS-AWF Warszawa10:0  
Bogdan ŻarczyńskiWKS Śląsk WrocławJarosław MazurekMKS MDK Płock10:0  
Bogdan ŻarczyńskiWKS Śląsk WrocławJarosław GołdaTS Wisła Kraków10:0  
Jarosław MazurekMKS MDK PłockJarosław GołdaTS Wisła Kraków10:0  
Andrzej BogackiGKS Czarni BytomJarosław GołdaTS Wisła Kraków10:0  
Andrzej BogackiGKS Czarni BytomJarosław MazurekMKS MDK Płock10:0  
Andrzej BogackiGKS Czarni BytomBogdan ŻarczyńskiWKS Śląsk Wrocław10:0  
półfinałEdmund TomczakPKS Olimpia PoznańBogdan ŻarczyńskiWKS Śląsk Wrocław10  
półfinałTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskAndrzej BogackiGKS Czarni Bytom10  
finałTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskEdmund TomczakPKS Olimpia Poznań  

Polityka prywatności Judostat.pl