Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12
Warszawa, 03.11.2018
 

V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -27 kg
1
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
2
Arsenii Ahieiev
Sport Club Sloboganec Kharkiv
3
VALERII SKAKOVSKYI
Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION
3
Gabriel Kowalik
UKJ Lemur Warszawa
5
Yevhenii Zyazyun
Ukraine Kiev
5
Filip Pacholak
UKJ Lemur Warszawa
7
Wojciech Michalak
UKJ Champion Warszawa
7
DMYTRO TKACHENKO
Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION
mężczyĽni: -30 kg
1
Michael Khatchatourian
Judo Team International Roeselare
2
Pavlo Pohiba
Ukraine Kiev
3
Oleh Kobenda
Ukraine Kiev
3
Markuss Zugickis
JC Kyodai Riga
5
Tomasz Wrobel
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Martins Ievins
JC Kyodai Riga
7
Franciszek Plecha
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
7
Karol Podpora
Judo Legia Warszawa
mężczyĽni: -33 kg
1
Franciszek Michalak
UKJ Champion Warszawa
2
Ivan Trofymov
Ippon Kiev
3
Mykyta Malets
Ippon Kiev
3
Adis Orozmamator
Ippon Bishkek
5
Deniss Britikovs
Judo Club KIN Jelgava/Latvia
5
David Khatchatourian
Judo Team International Roeselare
7
Andrii Hryhorchuk
Ukraine Kiev
7
Yehor Shubenok
Ukraine Kiev
mężczyĽni: -36 kg
1
Vladyslav Babich
Ukraine Kiev
2
Giorgi Beniaidze
Judo Olymp Gruzja
3
Kostiantyn Danylenko
Ukraine Kiev
3
Jakub Grubelski
UKJ Meiyo Warszawa
5
ARTUR ARTEMENKO
Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION
5
Arteom Boldurat
Higashi Judo Ireland
7
Igor Borowski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
7
Antoni Jakóbczyk
Kuma Judo Warszawa
mężczyĽni: -39 kg
1
Luka Chkareuli
Judo Olymp Gruzja
2
Oleksandr Martynchuk
Ukraine Kiev
3
TYMOFII CHERNIKOV
Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION
3
Archil Tataru
Judo Olymp Gruzja
5
Glib Pidkipnyy
Ukraine Kiev
5
Mateusz Zwi±zek
UKJ Yuko Józefów
7
Yurii Klimov
Ukraine Kiev
7
Marek Klech
Judo Legia Warszawa
mężczyĽni: -42 kg
1
Tomass Manfelds
JC Kyodai Riga
2
Antoni Kwieciński
UKJ Champion Warszawa
3
Damian Paszek
UKJ Ryś Warszawa
3
Luka Matcharashvili
Judo Olymp Gruzja
5
Szymon Szarowicz
UKS Judo Panda Warszawa
5
Georghe Tataru
Judo Olymp Gruzja
7
Kiryll Ivanushkin
Sdushor KALININGRAD
7
Maksymilian Pieńkosz
UKS SameJudo
mężczyĽni: -46 kg
1
Arsenijs Marcenko
JC Kyodai Riga
2
Tymofii Rudenko
Ukraine Kiev
3
Artem Shevchuk
Ukraine Kiev
3
Robert ¦widwa
UKJ Lemur Warszawa
5
Myhailo Shyshov
Ukraine Kiev
5
Igor Glegoła
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
7
Tymon Pietrzak
UKJ Lemur Warszawa
7
Dmytro Mysiuk
Sdush nr 2 Lutsk
mężczyĽni: -50 kg
1
Nikita Afanasjevs
JC Kyodai Riga
2
Daniels Strods
JC Kyodai Riga
3
Volodymyr Rudchenko
Ippon Kiev
3
Illia Kryshtal
Ukraine Kiev
5
Jegors Kalbanovs
Judo Club KIN Jelgava/Latvia
5
Maciej Warzęchowski
Kuma Judo Warszawa
7
Bartek Górski
UKJ Lemur Warszawa
7
Maksym Toman
Sdush nr 2 Lutsk
mężczyĽni: -56 kg
1
Nikita Iudanov
Ippon Kiev
2
Anatol Zacharewicz
MKS Juvenia Wrocław
3
Julian Przepióra
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Movses Gerard Narinyan
Judo Team International Roeselare
5
Kiril Haiduk
Ukraine Kiev
5
Andrii Riabysko
Ukraine Kiev
7
Leon Szybiński
UKS Judo Panda Warszawa
mężczyĽni: +56 kg
1
Elisey Bumazhkin
Jikan Riga
2
ANTON KHACHTRYAN
UKS SameJudo
3
ILLIA CHERVJAK
SC TORNADO SHATSK
3
Vladyslav Rossol
Ukraine Kiev
5
YURII KUNETS
UKR TRIUMF KIEV
5
Emetas Matusevicius
Sdushor KALININGRAD
kobiety: -25 kg
1
Hanna Gondko
Judo Legia Warszawa
2
Elizabete Leizane
JC Kyodai Riga
3
Ania Gontarz
UKS SameJudo
kobiety: -28 kg
1
Liliana Lipińska
UKS SameJudo
2
ELVIRA VASYLENKO
Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION
3
Ala Bury
UKJ Lemur Warszawa
4
Zuzia Mucha
UKJ Champion Warszawa
kobiety: -31 kg
1
ANASTASIIA RAVLIUK
Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION
2
Barbara Twarowska
Judo Legia Warszawa
3
Kateryna Hryhorian
Ukraine Kiev
3
Saule Domanskyte
Judo Club Lokys Lokys
5
YELYZAVETA YEMELIANOVA
Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION
5
Natalia Cieczkiewicz
UKJ Lemur Warszawa
7
Julia Bielecka
UKS Chojrak Warszawa
7
Tamara Hudakova
Judo Club Bardejov Bardejov
kobiety: -34 kg
1
Zhaklin Satari
Ukraine Kiev
2
Myroslava Bondarenko
JudoClub Makarenko Kharkiv
3
Róża Nowosad
Kuma Judo Warszawa
3
Łucja Bielecka
UKS Chojrak Warszawa
5
Kamila Kaszuba
UKJ Ryś Warszawa
5
Ina Zielińska
Klub Judo Mizu Kobyłka
7
Wiktria Majchrzak
UKJ Lemur Warszawa
kobiety: -37 kg
1
Bozidara Macećkova
Judo Club Bardejov Bardejov
2
Anna Kowalska
UKJ Lemur Warszawa
3
Helena Kromka
UKJ Ryś Warszawa
3
Alicja Dudek
UKJ Lemur Warszawa
5
Anna Sta¶kiewicz
UKS Chojrak Warszawa
5
Yulia Vinnichuk
Sdush nr 2 Lutsk
7
Eliza Klimczak
MKS Juvenia Wrocław
7
Valeria Dmitruk
Sdushor KALININGRAD
kobiety: -40 kg
1
Natalia Raczyńska
Judo Legia Warszawa
2
Emilia Bielawska
Judo Legia Warszawa
3
Kristina Opanasenko
Ukraine Kiev
4
Julia Tataj
UKJ Ryś Warszawa
5
Wiktoria Wałęsa
UKJ Lemur Warszawa
kobiety: -44 kg
1
Zuzanna Kołakowska
UKS Judo Panda Warszawa
2
Ugne Skeryte
Ugnies aidas Kaunas /Lietuva
3
Olga Gołębiowska
Judo Legia Warszawa
3
Zuzanna Baranowska
UKJ Lemur Warszawa
5
Zofia Piłat
Judo Legia Warszawa
5
Hannah Hankova
Judo Club Bardejov Bardejov
7
Kamila Jefimova
Judo Club KIN Jelgava/Latvia
7
Oliwia Str±k
UKS Chojrak Warszawa
kobiety: -48 kg
1
Zuzanna Banaszewska
UKJ Lemur Warszawa
2
ANNA SAMOLIUK
SC TORNADO SHATSK
3
Antonina Wtuliich-Pargulska
UKJ Lemur Warszawa
3
IVANNA RIABCHUK
Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION
5
Maja Krakowiak
UKJ Lemur Warszawa
5
SOFIIA YAKOVCHUK
SC TORNADO SHATSK
kobiety: -56 kg
1
ANNA OLIINYK-KORNIIKO
Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION
2
Oliwia Romanik
Kuma Judo Warszawa
kobiety: +56 kg
1
Olga Piechna
UKS Siódemka Sochaczew
2
Maria WoĽniak
UKJ Lemur Warszawa
3
Sofija Losane
Judo Club KIN Jelgava/Latvia

Polityka prywatności Judostat.pl