Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW | ZDJĘCIA Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: -78 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Denys Agnieszka (AZS OŚ Poznań) | |||||||
Lubczyńska I. | |||||||
Lubczyńska Izabela (KS AZS-AWF Wrocław) | |||||||
Lubczyńska I. | |||||||
Potaczek Aneta (KS Gwardia 1924 Katowice) | |||||||
Potaczek A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wójcicka Barbara (KS Błękitni Tarnów) | |||||||
Wójcicka B. | |||||||
Wójcicka B. | |||||||
Marek Magdalena (AZS OŚ Poznań) | |||||||
Marek M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koroza Anna (AZS OŚ Łódź) | |||||||
Koroza A. | |||||||
Koroza A. | |||||||
Olesiak Justyna (AZS OŚ Poznań) | |||||||
Olesiak J. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Musiał Magdalena (KS Start Radom) | |||||||
Musiał M. | |||||||
Czepukojć A. | |||||||
Czepukojć Agnieszka (AZS AWF Gdańsk) | |||||||
Czepukojć A. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Denys A. | |||||||
Denys A. | |||||||
Potaczek A. | |||||||
Marek M. | |||||||
Marek M. | |||||||
Marek M. | |||||||
Koroza A. | |||||||
Koroza A. | |||||||
Olesiak J. | |||||||
Olesiak J. | |||||||
Olesiak J. | |||||||
Musiał M. | |||||||
Musiał M. | |||||||
Wójcicka B. | |||||||
Wójcicka B. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lubczyńska I. | |||||||
Lubczyńska I. | |||||||
Wójcicka B. | |||||||
Lubczyńska I. | |||||||
Koroza A. | |||||||
Czepukojć A. | |||||||
Czepukojć A. |