Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
kategoria: -55 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gołębiewski Michał (MMKS Wojownik Skierniewice) | |||||||
Arzeninovs N. | |||||||
Arzeninovs Nikita ( Łotwa) | |||||||
Arzeninovs N. | |||||||
Terlikowski Kamil (UKS Kata Pruszków) | |||||||
Terlikowski K. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ryciak Eryk (AZS UW Warszawa) | |||||||
Ryciak E. | |||||||
Ryciak E. | |||||||
Saworuk Przemysław (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Saworuk P. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olszanka Mateusz (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Olszanka M. | |||||||
Milučký J. | |||||||
Milučký Ján ( Czechy) | |||||||
Milučký J. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Berski Adam (UKJ Białołęka Warszawa) | |||||||
Berski A. | |||||||
Salamon D. | |||||||
Salamon Daniel (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Salamon D. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gołębiewski M. | |||||||
Gołębiewski M. | |||||||
Terlikowski K. | |||||||
Gołębiewski M. | |||||||
Saworuk P. | |||||||
Saworuk P. | |||||||
Milučký J. | |||||||
Milučký J. | |||||||
Olszanka M. | |||||||
Olszanka M. | |||||||
Berski A. | |||||||
Berski A. | |||||||
Berski A. | |||||||
Ryciak E. | |||||||
Ryciak E. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arzeninovs N. | |||||||
Arzeninovs N. | |||||||
Ryciak E. | |||||||
Salamon D. | |||||||
Milučký J. | |||||||
Salamon D. | |||||||
Salamon D. |