Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -60 kg | -65 kg | -71 kg | -78 kg | -86 kg | -95 kg | +95 kg |
kategoria: -95 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dziengo Dariusz (PKS Katowice) | |||||||
Klikczyński M. | |||||||
Klikczyński Marek (MKS MDK Płock) | |||||||
Klikczyński M. | |||||||
Pomorski Tomasz (AZS AWF Gdańsk) | |||||||
Pomorski T. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szłoda Mariusz (LKS Hortex Ryki) | |||||||
Szłoda M. | |||||||
Seudlitz Tomasz (WKS Flota Gdynia) | |||||||
Nawrocki R. | |||||||
Nawrocki Roman (MKS Pałac Młodzieży Kraków) | |||||||
Nawrocki R. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kołakowski Marek (MKS Narew Łapy) | |||||||
Kołakowski M. | |||||||
Lubański D. | |||||||
Lubański Dariusz (AKS Strzegom) | |||||||
Lubański D. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wójcicki Jacek (KS Start Radom) | |||||||
Wójcicki J. | |||||||
Zwierzyński J. | |||||||
Zwierzyński Jacek (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Zwierzyński J. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dziengo D. | |||||||
Pomorski T. | |||||||
Pomorski T. | |||||||
Pomorski T. | |||||||
Szłoda M. | |||||||
Szłoda M. | |||||||
Pomorski T. | |||||||
Lubański D. | |||||||
Kołakowski M. | |||||||
Kołakowski M. | |||||||
Wójcicki J. | |||||||
Wójcicki J. | |||||||
Wójcicki J. | |||||||
Nawrocki R. | |||||||
Nawrocki R. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klikczyński M. | |||||||
Klikczyński M. | |||||||
Nawrocki R. | |||||||
Zwierzyński J. | |||||||
Lubański D. | |||||||
Zwierzyński J. | |||||||
Zwierzyński J. |