Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Judo Baltic Cup | ||||
---|---|---|---|---|
Judo Baltic Cup - U15 | Judo Baltic Cup - U20 | Judo Baltic Cup - U17 | Judo Baltic Cup - U11 | Judo Baltic Cup - U23 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -31 kg | -33 kg | -39 kg | -43 kg | -44 kg | -48 kg | -61 kg | +63 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klein Alexej ( Niemcy) | |||||||
Shteyblik A. | |||||||
Shteyblik Arseniy ( Rosja) | |||||||
Shteyblik A. | |||||||
Sałata Adrian (UKS Grizzly Gdańsk) | |||||||
Sałata A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellwardt Kamil (UKS Mifune Gdańsk) | |||||||
Ellwardt K. | |||||||
Mik B. | |||||||
Mik Bernard (MKS Żak Ełk) | |||||||
Mik B. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wiwatowski Bartosz (UKS Kodokan Toruń) | |||||||
Wiwatowski B. | |||||||
Tenetilov Nikita ( Rosja) | |||||||
Wiwatowski B. | |||||||
Kosakowski Bartosz (KSJ Gwardia Koszalin) | |||||||
Kosakowski B. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Korabeynikov Vladislav ( Rosja) | |||||||
Korabeynikov V. | |||||||
Popławski M. | |||||||
Popławski Mateusz (MKS Truso Elbląg) | |||||||
Popławski M. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Shteyblik A. | |||||||
Shteyblik A. | |||||||
Mik B. | |||||||
Shteyblik A. | |||||||
Wiwatowski B. | |||||||
Wiwatowski B. | |||||||
Popławski M. |