Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo | |
---|---|
III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U11 | III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -31 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | +56 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szarowicz Szymon (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Szarowicz S. | |||||||
Wojtków Marcim (AKS Strzegom) | |||||||
Szarowicz S. | |||||||
Ciesielski Filip (UKS Sparta Sława) | |||||||
Ciesielski F. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pyrzewski Oskar (UKS Conrad Gdańsk) | |||||||
Pyrzewski O. | |||||||
Pyrzewski O. | |||||||
Jarmuż Maciej (KS Akademia Judo Poznań) | |||||||
Jarmuż M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Madej Maksymilian (BKS Judo Bydgoszcz) | |||||||
Madej M. | |||||||
Madej M. | |||||||
Hołda Kacper (Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice) | |||||||
Hołda K. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krawczyk Wojciech (UKS Olimp Nowa Sól) | |||||||
Krawczyk W. | |||||||
Krawczyk W. | |||||||
WoĽniak Błażej (UKS ASW-Judo Jasło) | |||||||
WoĽniak B. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wojtków M. | |||||||
Ciesielski F. | |||||||
Ciesielski F. | |||||||
Jarmuż M. | |||||||
Jarmuż M. | |||||||
Jarmuż M. | |||||||
Krawczyk W. | |||||||
Krawczyk W. | |||||||
Hołda K. | |||||||
Hołda K. | |||||||
Hołda K. | |||||||
WoĽniak B. | |||||||
WoĽniak B. | |||||||
Szarowicz S. | |||||||
Szarowicz S. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szarowicz S. | |||||||
Pyrzewski O. | |||||||
Pyrzewski O. | |||||||
Pyrzewski O. | |||||||
Madej M. | |||||||
Madej M. | |||||||
Krawczyk W. |