Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 | |
---|---|
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 | Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | +81 kg |
Kobiety | -32 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -66 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Manaj Filip (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Zawistowski F. | |||||||
Zawistowski Franciszek (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Chry¶cina A. | |||||||
Chry¶cina Adam (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
Chry¶cina A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kmita Mateusz (WKS Gwardia Warszawa) | |||||||
Kmita M. | |||||||
Bielecki Aleksander (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Majewski A. | |||||||
Majewski Adam (UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa) | |||||||
Majewski A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rogalski Oskar (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Rogalski O. | |||||||
Romanik Filip (KS Okami Łomianki) | |||||||
Rogalski O. | |||||||
Kulczakiewicz Adam (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Kulczakiewicz A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Onuszkiewicz Hubert (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Onuszkiewicz H. | |||||||
Onuszkiewicz H. | |||||||
Pruchniewicz Maksymilian (UKS Safari 152 Warszawa) | |||||||
Pruchniewicz M. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Chry¶cina A. | |||||||
Chry¶cina A. | |||||||
Majewski A. | |||||||
Chry¶cina A. | |||||||
Rogalski O. | |||||||
Onuszkiewicz H. | |||||||
Onuszkiewicz H. |