Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -28 kg | -31 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +60 kg | |
Kobiety | -26 kg | -29 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -38 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalski Bartosz (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Kowalski B. | |||||||
Masalski Tomasz (HKS Żubr Hajnówka) | |||||||
Kowalski B. | |||||||
Brala Piotr (UKS SameJudo ) | |||||||
Brala P. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wdowczyk Kacper (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Wdowczyk K. | |||||||
Gondko Stanisław (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Wdowczyk K. | |||||||
Stelmach Ignacy (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Stelmach I. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jarosiński Maciej (UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki) | |||||||
Zębalski B. | |||||||
Zębalski Borys (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Mecner F. | |||||||
Mecner Filip (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Mecner F. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rybicki Szymon (UKS SameJudo ) | |||||||
Rybicki S. | |||||||
Rybicki S. | |||||||
Kosnowicz Mikołaj (UKJ ASzWoj Warszawa) | |||||||
Kosnowicz M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Masalski T. | |||||||
Masalski T. | |||||||
Brala P. | |||||||
Masalski T. | |||||||
Gondko S. | |||||||
Gondko S. | |||||||
Stelmach I. | |||||||
Masalski T. | |||||||
Rybicki S. | |||||||
Zębalski B. | |||||||
Zębalski B. | |||||||
Zębalski B. | |||||||
Kosnowicz M. | |||||||
Kosnowicz M. | |||||||
Wdowczyk K. | |||||||
Wdowczyk K. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalski B. | |||||||
Kowalski B. | |||||||
Wdowczyk K. | |||||||
Kowalski B. | |||||||
Mecner F. | |||||||
Mecner F. | |||||||
Rybicki S. |