Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -27 kg | -30 kg | -34 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +55 kg |
Kobiety | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | +52 kg |
kategoria: -42 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Opiela Maurycy (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Zaremba F. | |||||||
Zaremba Filip (UKS Judo Victoria Międzyborów) | |||||||
Zaremba F. | |||||||
Petruczynik Bartosz (UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.) | |||||||
Petruczynik B. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kwieciński Antoni (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Kwieciński A. | |||||||
Kwieciński A. | |||||||
Kokosza Jakub (ULKS Judo Kowala) | |||||||
Kokosza J. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kulka Michal (Judo Club Bardejov Bardejov) | |||||||
Marczak P. | |||||||
Marczak Piotr (UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki) | |||||||
Marczak P. | |||||||
Harasimiuk Jakub (LUKS Jusport Justynów) | |||||||
Harasimiuk J. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Przydatek Jakub (UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.) | |||||||
Przydatek J. | |||||||
DUBIK I. | |||||||
DUBIK IHOR (DUSSH №2 Lutsk) | |||||||
DUBIK I. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Opiela M. | |||||||
Opiela M. | |||||||
Petruczynik B. | |||||||
Opiela M. | |||||||
Kokosza J. | |||||||
Kokosza J. | |||||||
Opiela M. | |||||||
DUBIK I. | |||||||
Kulka M. | |||||||
Harasimiuk J. | |||||||
Harasimiuk J. | |||||||
Harasimiuk J. | |||||||
Przydatek J. | |||||||
Przydatek J. | |||||||
Zaremba F. | |||||||
Zaremba F. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zaremba F. | |||||||
Kwieciński A. | |||||||
Kwieciński A. | |||||||
Kwieciński A. | |||||||
Marczak P. | |||||||
Marczak P. | |||||||
DUBIK I. |