Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki | |
---|---|
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 | V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -67 kg | +67 kg |
Kobiety | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | -64 kg | +64 kg |
kategoria: -33 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Michalak Franciszek (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Birhans T. | |||||||
Birhans Toms kristians (JC Kyodai Riga) | |||||||
HORNICH N. | |||||||
HORNICH NAZAR (SC TORNADO SHATSK) | |||||||
HORNICH N. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Baiev Vladyslav (Ukraine Kiev) | |||||||
Baiev V. | |||||||
Khatchatourian N. | |||||||
Khatchatourian Nikolai (Judo Team International Roeselare) | |||||||
Khatchatourian N. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lazdins Matiss (JC Kyodai Riga) | |||||||
Lazdins M. | |||||||
Vozarsky O. | |||||||
Hryhorchuk Andrii (Ukraine Kiev) | |||||||
Vozarsky O. | |||||||
Vozarsky Oliver (Judo Club Bardejov Bardejov) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krylov T. | |||||||
Krylov Taras (Ukraine Kiev) | |||||||
Orozmamator A. | |||||||
Orozmamator A. | |||||||
Orozmamator Adis (Ippon Bishkek ) |
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Birhans T. | |||||||
Birhans T. | |||||||
Baiev V. | |||||||
Baiev V. | |||||||
Baiev V. | |||||||
Baiev V. | |||||||
Vozarsky O. | |||||||
Hryhorchuk A. | |||||||
Hryhorchuk A. | |||||||
Lazdins M. | |||||||
Hryhorchuk A. | |||||||
Krylov T. | |||||||
Krylov T. | |||||||
Khatchatourian N. | |||||||
Khatchatourian N. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HORNICH N. | |||||||
HORNICH N. | |||||||
Khatchatourian N. | |||||||
HORNICH N. | |||||||
Vozarsky O. | |||||||
Orozmamator A. | |||||||
Orozmamator A. |