Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -66 kg | +66 kg |
kategoria: -33 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grzywa Antoni (MUKS Kokoro Łódź) | |||||||
Grzywa A. | |||||||
Janowski Antoni (AZS UŁ Łódź) | |||||||
Szymański M. | |||||||
Szymański Mateusz (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Szymański M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Przybysz Fabian (UKS Sakura Judo Płock) | |||||||
Przybysz F. | |||||||
Takouchet A. | |||||||
Takouchet Amir (UKS Orkan Judo Sochaczew) | |||||||
Takouchet A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Romanowski Grzegorz (UKS Orkan Judo Sochaczew) | |||||||
Michalak F. | |||||||
Michalak Franciszek (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Michalak F. | |||||||
Kałuszyński Adam (MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski) | |||||||
Kałuszyński A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szulc Kacper (LUKS Jusport Justynów) | |||||||
Szulc K. | |||||||
Komińczuk M. | |||||||
Komińczuk Mateusz (UKJ Meiyo Warszawa) | |||||||
Komińczuk M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grzywa A. | |||||||
Grzywa A. | |||||||
Grzywa A. | |||||||
Przybysz F. | |||||||
Przybysz F. | |||||||
Komińczuk M. | |||||||
Komińczuk M. | |||||||
Romanowski G. | |||||||
Kałuszyński A. | |||||||
Kałuszyński A. | |||||||
Kałuszyński A. | |||||||
Szulc K. | |||||||
Szulc K. | |||||||
Kałuszyński A. | |||||||
Takouchet A. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymański M. | |||||||
Szymański M. | |||||||
Takouchet A. | |||||||
Michalak F. | |||||||
Michalak F. | |||||||
Michalak F. | |||||||
Komińczuk M. |