Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
KuĽna Młodych Talentów U12 | |
---|---|
KuĽna Młodych Talentów U8 | KuĽna Młodych Talentów U10 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +55 kg |
Kobiety | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | +44 kg |
kategoria: -33 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Komińczuk Mateusz (UKJ Meiyo Warszawa) | |||||||
Komińczuk M. | |||||||
Iwanicki Michał (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Komińczuk M. | |||||||
Maruszkin Wiktor (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Maruszkin W. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lisenko Zahars (SPARS Ventspils) | |||||||
Lisenko Z. | |||||||
Pimpicki I. | |||||||
Pimpicki Ignacy (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Pimpicki I. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koperwas Jan (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Koperwas J. | |||||||
Koperwas J. | |||||||
Kępa Igor (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Kępa I. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Korzeń Ksawery (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Korzeń K. | |||||||
Korzeń K. | |||||||
Kuzioła Mateusz (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Kuzioła M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Iwanicki M. | |||||||
Maruszkin W. | |||||||
Maruszkin W. | |||||||
Lisenko Z. | |||||||
Lisenko Z. | |||||||
Lisenko Z. | |||||||
Lisenko Z. | |||||||
Korzeń K. | |||||||
Kępa I. | |||||||
Kępa I. | |||||||
Kępa I. | |||||||
Kuzioła M. | |||||||
Kuzioła M. | |||||||
Kępa I. | |||||||
Pimpicki I. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Komińczuk M. | |||||||
Komińczuk M. | |||||||
Pimpicki I. | |||||||
Komińczuk M. | |||||||
Koperwas J. | |||||||
Koperwas J. | |||||||
Korzeń K. |