Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -55 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Piechota Stanisław (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Piechota S. | |||||||
Bandulet Wojciech (UKS SameJudo ) | |||||||
Piechota S. | |||||||
Hadj-Henni Adam (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | |||||||
Hadj-Henni A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kravchenko Danilo (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
Kravchenko D. | |||||||
Kravchenko D. | |||||||
Kornatka Kacper (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Kornatka K. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czarnecki Karol (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Czarnecki K. | |||||||
Pieczykolan Rafał (UKJ Legion Zamość) | |||||||
Roszkowski S. | |||||||
Roszkowski Szymon (UKS Narew Łapy) | |||||||
Roszkowski S. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gajcy Nikodem (UKJ Meiyo Warszawa) | |||||||
Gajcy N. | |||||||
Gajcy N. | |||||||
Ivanou Mikalai (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Ivanou M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bandulet W. | |||||||
Hadj-Henni A. | |||||||
Hadj-Henni A. | |||||||
Kornatka K. | |||||||
Kornatka K. | |||||||
Kornatka K. | |||||||
Gajcy N. | |||||||
Gajcy N. | |||||||
Czarnecki K. | |||||||
Czarnecki K. | |||||||
Ivanou M. | |||||||
Ivanou M. | |||||||
Ivanou M. | |||||||
Piechota S. | |||||||
Piechota S. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Piechota S. | |||||||
Kravchenko D. | |||||||
Kravchenko D. | |||||||
Kravchenko D. | |||||||
Roszkowski S. | |||||||
Roszkowski S. | |||||||
Gajcy N. |