Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci z Okazji Dnia dziecka | |
---|---|
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U12 (2011-2012) | Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U14 (2009-2010) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -25 kg | -27 kg | -29 kg | -31 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -45 kg | +45 kg |
Kobiety | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | +42 kg |
kategoria: -29 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GIŁKA Franciszek (ASW Tiger Skierniewice) | |||||||
Pawlak M. | |||||||
Pawlak Michał (MKS Zryw Łowicz) | |||||||
Pawlak M. | |||||||
Bugaj Alan (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew) | |||||||
Bugaj A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Frydrysiak Klemens (Klub Sportowy Judo Heros Łódź Łódź) | |||||||
Frydrysiak K. | |||||||
Bińczak Mikołaj (UKS Ippon MDK Kutno) | |||||||
Frydrysiak K. | |||||||
Failla Giovanni (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Failla G. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Girndt Kamil (UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki) | |||||||
Girndt K. | |||||||
Topolski Oliwier (UKJ Bushido Piaseczno) | |||||||
Girndt K. | |||||||
ZBROSZCZYK Jan (MMKS Wojownik Skierniewice) | |||||||
ZBROSZCZYK J. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sarnecki Adam (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Sarnecki A. | |||||||
Wacławski Natanael (UKS Ippon MDK Kutno) | |||||||
KASZKUR K. | |||||||
KASZKUR Kazimierz (ASW Tiger Skierniewice) | |||||||
KASZKUR K. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GIŁKA F. | |||||||
GIŁKA F. | |||||||
Bugaj A. | |||||||
GIŁKA F. | |||||||
Bińczak M. | |||||||
Bińczak M. | |||||||
Failla G. | |||||||
KASZKUR K. | |||||||
KASZKUR K. | |||||||
Topolski O. | |||||||
Topolski O. | |||||||
ZBROSZCZYK J. | |||||||
Topolski O. | |||||||
Sarnecki A. | |||||||
Sarnecki A. | |||||||
Pawlak M. | |||||||
Pawlak M. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pawlak M. | |||||||
Frydrysiak K. | |||||||
Frydrysiak K. | |||||||
Frydrysiak K. | |||||||
Girndt K. | |||||||
Girndt K. | |||||||
KASZKUR K. |