Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XVIII Ogólnopolski Białołęcki Turniej Judo - Memoriał Grzegorza Malika |
---|
XVIII Białołęcki Turniej Judo U12 (2011-2012) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -71 kg | -88 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: -39 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pec Maciej (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Pec M. | |||||||
Abidli Karim (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
Pec M. | |||||||
Kuchta Dawid (Uczniowski Klub Sportowy Judo Sentoki Kobyłka) | |||||||
Gregorek A. | |||||||
Gregorek Adam (UKS Sadyba Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dzierżek Krystian (UKS Narew Łapy) | |||||||
Posiadała P. | |||||||
Posiadała Paweł (KS Start Radom) | |||||||
Rudziński M. | |||||||
Rudziński Maciej (Hachi Judo Warszawa) | |||||||
Rudziński M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wysokiński Filip (Uczniowski Klub Sportowy Judo Sentoki Kobyłka) | |||||||
Szulewski I. | |||||||
Szulewski Igor (Hachi Judo Warszawa) | |||||||
Paluch O. | |||||||
Paluch Oliwier (UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa) | |||||||
Paluch O. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kołodziejczyk Paweł (UKS Sadyba Warszawa) | |||||||
Wróbel F. | |||||||
Wróbel Filip (KS Start Radom) | |||||||
Burchardt M. | |||||||
Burchardt Markus (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Burchardt M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Abidli K. | |||||||
Gregorek A. | |||||||
Gregorek A. | |||||||
Gregorek A. | |||||||
Posiadała P. | |||||||
Posiadała P. | |||||||
Paluch O. | |||||||
Paluch O. | |||||||
Szulewski I. | |||||||
Szulewski I. | |||||||
Wróbel F. | |||||||
Wróbel F. | |||||||
Wróbel F. | |||||||
Pec M. | |||||||
Pec M. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pec M. | |||||||
Rudziński M. | |||||||
Rudziński M. | |||||||
Burchardt M. | |||||||
Paluch O. | |||||||
Burchardt M. | |||||||
Burchardt M. |