Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci | |
---|---|
Turniej Judo Dzieci U10 (2013-2014) | Turniej Judo Dzieci U14 (2009-2010) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +55 kg |
Kobiety | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | +56 kg |
kategoria: +55 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CENDROWICZ Miron (MMKS Wojownik Skierniewice) | |||||||
Lesiak A. | |||||||
Lesiak Adam (KS Akademia Judo Łódź) | |||||||
Alekseevich A. | |||||||
Alekseevich Aleksandr (UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki) | |||||||
Alekseevich A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gut Franciszek (UKS SameJudo ) | |||||||
Gut F. | |||||||
RECZULSKI F. | |||||||
RECZULSKI Filip (ASW Tiger Skierniewice) | |||||||
RECZULSKI F. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kafarowski Adam (UKS Orkan Judo Sochaczew) | |||||||
Kafarowski A. | |||||||
Anufriiev A. | |||||||
Anufriiev Artem (KS Gwardia Łódź) | |||||||
Anufriiev A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DRÓŻKA Mikołaj (MMKS Wojownik Skierniewice) | |||||||
DRÓŻKA M. | |||||||
DRÓŻKA M. | |||||||
Wi¶niewski Wojtek (UKS SameJudo ) | |||||||
Wi¶niewski W. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lesiak A. | |||||||
Lesiak A. | |||||||
Gut F. | |||||||
Gut F. | |||||||
Gut F. | |||||||
Gut F. | |||||||
DRÓŻKA M. | |||||||
Kafarowski A. | |||||||
Kafarowski A. | |||||||
Wi¶niewski W. | |||||||
Wi¶niewski W. | |||||||
Wi¶niewski W. | |||||||
RECZULSKI F. | |||||||
RECZULSKI F. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alekseevich A. | |||||||
Alekseevich A. | |||||||
RECZULSKI F. | |||||||
Anufriiev A. | |||||||
Anufriiev A. | |||||||
Anufriiev A. | |||||||
DRÓŻKA M. |