Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci | |
---|---|
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U12 (2012-2013) | Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U14 (2010-2011) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -26 kg | -27 kg | -28 kg | -29 kg | -30 kg | -32 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | +55 kg |
Kobiety | -23 kg | -26 kg | -29 kg | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -41 kg | -44 kg | -48 kg | +48 kg |
kategoria: -30 kg |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mierzyński Stanisław (Klub Sportowy Judo Heros Łódź Łódź) | |||||||
Tyl J. | |||||||
Tyl Jan (UKS SameJudo ) | |||||||
Tyl J. | |||||||
Dawidczyk Mateusz (UKS SameJudo ) | |||||||
Dawidczyk M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Broniarczyk Natan (Klub Sportowy Judo Heros Łódź Łódź) | |||||||
Barański J. | |||||||
Barański Jakub (UKJ Bushido Piaseczno) | |||||||
Barański J. | |||||||
Lodowski Antoni (UKS SameJudo ) | |||||||
Lodowski A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KaĽmierczak Nikodem (KS Gwardia Łódź) | |||||||
Białkowski B. | |||||||
Białkowski Borys (UKS SameJudo ) | |||||||
DWORCZYŃSKI J. | |||||||
DWORCZYŃSKI Jacek (MMKS Wojownik Skierniewice) | |||||||
DWORCZYŃSKI J. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Paciorek I. | |||||||
Tyl J. | |||||||
Tyl J. | |||||||
Barański J. | |||||||
Barański J. | |||||||
Barański J. | |||||||
DWORCZYŃSKI J. |