Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: -70 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nowak Alicja (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Nowak A. | |||||||
KaĽmierczak Martyna (UKS Ippon MDK Kutno) | |||||||
Hofman U. | |||||||
Hofman Urszula (MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Hofman U. | |||||||
Wichan Beata (AZS OŚ Łódź) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szachłowicz Klaudia (KS Gwardia Bielsko-Biała) | |||||||
Pi±tek A. | |||||||
Pi±tek Aleksandra (KŚ AZS Gliwice) | |||||||
Raka S. | |||||||
Raka Sabina ( Łotwa) | |||||||
Raka S. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Parol Dominika (UKS Conrad Gdańsk) | |||||||
Grygiel A. | |||||||
Grygiel Aleksandra (AZS-WSPiA Poznań) | |||||||
Jabłońska A. | |||||||
Jabłońska Aleksandra (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Jabłońska A. | |||||||
Rycak Monika (GKS Czarni Bytom) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wołosik Ewelina (BKS Hetman Białystok) | |||||||
Wołosik E. | |||||||
Kusior Iwona (UKS Junior Lipno) | |||||||
Wołosik E. | |||||||
Maleta Karolina (PUKS Makowiec Skaryszew) | |||||||
Maleta K. | |||||||
Gzowska Aleksandra (AZS OŚ Łódź) |
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wichan B. | |||||||
Nowak A. | |||||||
Nowak A. | |||||||
Nowak A. | |||||||
Pi±tek A. | |||||||
Pi±tek A. | |||||||
Wołosik E. | |||||||
Wołosik E. | |||||||
Rycak M. | |||||||
Rycak M. | |||||||
Grygiel A. | |||||||
Rycak M. | |||||||
Kusior I. | |||||||
Maleta K. | |||||||
Maleta K. | |||||||
Rycak M. | |||||||
Raka S. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hofman U. | |||||||
Hofman U. | |||||||
Raka S. | |||||||
Jabłońska A. | |||||||
Jabłońska A. | |||||||
Jabłońska A. | |||||||
Wołosik E. |