Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW | ZDJĘCIA Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg | OPEN |
Kobiety | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg | OPEN |
kategoria: -57 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miller Magdalena (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Perenc A. | |||||||
Perenc Agata (KS Polonia Rybnik) | |||||||
Perenc A. | |||||||
Grzywacz Katarzyna (KS Budowlani Sosnowiec) | |||||||
Karpała J. | |||||||
Karpała Justyna (KS AZS-AWF Wrocław) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Smorzewska Dorota (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Smorzewska D. | |||||||
Pepera Beata (UKS Judo Wolbrom) | |||||||
Korfanty M. | |||||||
Korfanty Magdalena (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Korfanty M. | |||||||
Różańska Lena (KS AZS-AWF Wrocław) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Buda Małgorzata (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Buda M. | |||||||
Znojek Natalia (TS Gwardia Opole) | |||||||
Podolak A. | |||||||
Podolak Arleta (AZS UW Warszawa) | |||||||
Podolak A. | |||||||
Borowska Anna (KS Polonia Rybnik) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bielak Małgorzata (KJ Samuraj Koszalin) | |||||||
Bielak M. | |||||||
Ksi±żek Anna (KS AZS-AWF Wrocław) | |||||||
Chró¶cielewska M. | |||||||
Chró¶cielewska Monika (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Chró¶cielewska M. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Perenc A. | |||||||
Perenc A. | |||||||
Korfanty M. | |||||||
Perenc A. | |||||||
Podolak A. | |||||||
Podolak A. | |||||||
Chró¶cielewska M. |