Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: -66 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Golus Łukasz (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Golus Ł. | |||||||
Grzesik Jan (KU AZS PW Warszawa) | |||||||
Golus Ł. | |||||||
Kręcielewski Marek (WKS Gwardia Warszawa) | |||||||
Kręcielewski M. | |||||||
Krukowski Jarosław (KU AZS UAM Poznań) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Drogowski Artur (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój) | |||||||
Drogowski A. | |||||||
Brodowski Jakub (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Popiel D. | |||||||
Morka Ksawery (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Popiel D. | |||||||
Popiel Damian (KS Gwardia Łódź) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Beta Aleksander (KS Gwardia Łódź) | |||||||
Beta A. | |||||||
Mól Łukasz (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Beta A. | |||||||
Ziembikiewicz Łukasz (AZS-WSPiA Poznań) | |||||||
Zacheja M. | |||||||
Zacheja Maciej (WKS Gwardia Warszawa) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jałbrzykowski Adam (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Malczewski J. | |||||||
Malczewski Jacek (KŚ AZS Gliwice) | |||||||
Malczewski J. | |||||||
Jurowski Krystian (TS Gwardia Opole) | |||||||
Jurowski K. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Golus Ł. | |||||||
Golus Ł. | |||||||
Popiel D. | |||||||
Golus Ł. | |||||||
Beta A. | |||||||
Malczewski J. | |||||||
Malczewski J. |