Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -70 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pękala Natalia (UKS Sokół Pisarzowice) | |||||||
Pękala N. | |||||||
Otolińska Patrycja (UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.) | |||||||
Pękala N. | |||||||
Osmęda Karolina (UKS Judo Wolbrom) | |||||||
Osmęda K. | |||||||
Duszyńska Wiktoria (KS Start Radom) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hofman Aleksandra (MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Hofman A. | |||||||
WoĽniak Oliwia (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Hofman A. | |||||||
Bagrowska Dagmara (KSJ Gwardia Koszalin) | |||||||
Cie¶la K. | |||||||
Cie¶la Karolina (UKS Olimp Nowa Sól) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nazaruk Anna (TSJ Gryf Słupsk) | |||||||
Bień A. | |||||||
Bień Aleksandra (TS Wisła Kraków) | |||||||
Bień A. | |||||||
Ja¶kiewicz Julia (SGKS Wybrzeże Gdańsk) | |||||||
¦liwa J. | |||||||
¦liwa Justyna (UKJ AON Rembertów) |
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Otolińska P. | |||||||
Osmęda K. | |||||||
Osmęda K. | |||||||
Cie¶la K. | |||||||
WoĽniak O. | |||||||
Cie¶la K. | |||||||
Cie¶la K. | |||||||
Dziopa P. | |||||||
Dziopa P. | |||||||
Nazaruk A. | |||||||
¦liwa J. | |||||||
¦liwa J. | |||||||
¦liwa J. | |||||||
Samólnik E. | |||||||
Gawron O. | |||||||
Gawron O. | |||||||
¦liwa J. | |||||||
Hofman A. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pękala N. | |||||||
Pękala N. | |||||||
Hofman A. | |||||||
Pękala N. | |||||||
Bień A. | |||||||
Bień A. | |||||||
Dziopa P. |