Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 | ||
---|---|---|
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 | Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 | Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U13 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | +81 kg |
Kobiety | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -52 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pileckaite Ugne ( Litwa) | |||||||
Pileckaite U. | |||||||
Linder Jagoda (MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Pileckaite U. | |||||||
Czechowska Nicole (LKS Szubinianka Szubin) | |||||||
Kłoda P. | |||||||
Kłoda Patrycja (UKS Nakano Pogwizdów) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Haratte Jade ( Francja) | |||||||
Pontek A. | |||||||
Pontek Agata (8; AZS UW Warszawa) | |||||||
Pontek A. | |||||||
Ko¶lak J. | |||||||
Ko¶lak Julia (6; KJ Samuraj Koszalin) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zovko Karla ( Bosnia & Herzegovina) | |||||||
Zovko K. | |||||||
Fiebig Weronika (UKS Szóstka Rawicz) | |||||||
Binek A. | |||||||
Wenzel Klaudia (PKS Olimpia Poznań) | |||||||
Binek A. | |||||||
Binek Agata (8; UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry) |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pileckaite U. | |||||||
Pontek A. | |||||||
Pontek A. | |||||||
Pontek A. | |||||||
Binek A. | |||||||
Binek A. | |||||||
Piwowarczyk A. |